Нотариус харьковское шоссе Киев

Нотариус Киев.Нотариус харьковское шоссе Киев,дарницкий район,днепровский,левый берег, на левом берегу, на харьковском шоссе,красный хутор,ул. Вербицкого.Нотариус Харьковское шоссе Киев

нотариус харьковское шоссе киев

 

 

 

ЗАПИСЬ НА БЕСПЛАТНУЮ КОНСУЛЬТАЦИЯ НОТАРИУСА В ОФИСЕ:

(099) 755-9449

(097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

Вы также можете задать свой вопрос нотариусу в электронном виде здесь. Для получения консультации нотариуса в срочном порядке, рекомендуем Вам записаться на  бесплатную консультацию в офисе. По телефонам указанным выше.

Тема:

Повідомлення:
Доброго дня!
Підкажіть будь-ласка: Чи можна продати Частка у праві власності за на земельну ділянку?
P.S. Я хочу побудуваті гараж частково як на життя без ділянці так и на Сусідній. нотариус харьковское шоссе киев Сусід говорити бери так (без оформлення договорів). Однако, я бажаю краще Оформити Нотаріально та отріматі документ, что у мене є Частка, хоч и не віділена в натурі, но є.

Нотариус харьковское шоссе Киев

Дякую!
Тема: Шлюбний договір

Повідомлення:
Доброго дня! Маючи квартиру в іпотеки, якщо дружина пише в шлюбному договорі, що після розірвання шлюбу, відмовляється від спільно нажитого майна, то іпотечна квартира дістається чоловікові, підкажіть будь ласка, правильно думаємо?
Від: Єлизавета
Тема: Спадщина нотариус харьковское шоссе киев

Повідомлення:
Здравствуйте.Я-дитина від першого шлюбу отца.Мой батько умер.У нього була квартіра.Она знаходиться в Росії. У квартирі були прописані три людини, які брали участь в приватизації (мій Папа, його дружина і їх спільна дитина) .На яку частину при спадкуванні даної квартири я можу претендувати?
Тема: Виконавчий напис нотариус харьковское шоссе киев

Повідомлення:
Добрий день. Скажіть будь ласка який порядок вчинення виконавчого напису по заборгованості по аліментах? Чи можна здолати напис в іншому нотаріуса?

Нотариус на харьковском шоссе Киев

У мене така ситуація я підписала з чоловіком договір про аліменти в нотаріуса, чоловік не платив мені гроші я звернулася в нотаріус і там дізналася що напис не так просто і дешего здолати …. по-перше треба скласти заяву 600гр вартістю, відправити його потім нотариус харьковское шоссе киев.

підтвердження заяви 2000 гр потім сам напис 3000гр + 1% від заборгованості. І це не все можна заяву відправляти кілька разів чоловік може приходити говорити що заплатить треба буде чекати 3 міс потім знову писати за 600гр заяву і якщо він сплатить хоча б 100 гр то напис здолати НЕ получÐ!
 ться.

Підкажіть будь ласка це такий порядок дій чи ні.

Заздалегідь дякую нотариус харьковское шоссе киев
Тема: оформлення квартири

Повідомлення:
Здрастуйте, три роки тому у мене загинув муж.Ми жили, прописані і живемо зараз з донькою (12 років) в квартирі яка належала чоловікові. У шестимісячний термін я не оформила наследство.Как мені можна оформити квартиру на себе? На квартиру ніхто не прітендует.Могут у мене її забрати? Спасибі нотариус харьковское шоссе киев.
Добрий день, на момент смерті чоловіка Ви і дочка були зареєстровані за однією адресою?
Добрий день, та все були зареєстровані в цій квартирі.
Тема: Спадщина нотариус харьковское шоссе киев

Нотариус харьковское шоссе Киев

Повідомлення:
Померла тітка. Була НЕ заміжня и без дітей. Нас Троє племінніків (діти сестри) (дід, баба и наші батьки давно померли, братів та Сетсер в неї НЕ Було), но менший брат БУВ під ее опікунством. На день ее смерти ВІН Там не прописаний. Зараз ми всі Повнолітні. Хто з нас має право на Цю квартиру?
Тема: продаж квартири нотариус харьковское шоссе киев

Повідомлення:
Привіт, я хочу продати квартиру, але у покупця не вся сума, тому ми домовляємося про розстрочення на 3 місяці, скажіть документи для купівлі продажу краще робити після того як буде виплачена вся сума? І таке питання, для купівлі продажу потрібно взяти довідку з БТІ, на який час вона видається, т. Е якщо я візьму зараз цю довідку чи буде вона дійсна через 3 місяці?
Тема: Купівля-продаж частини будинку із земельною ділянкою

Повідомлення:
Добрий день.
Пригледіли на покупку частина будинку (1/3) в Київській обл. із земельною ділянкою.
Власниця — Бабуся 80 років. (Свідоцтво про спадщину від її сестри)
Крім неї на її частині (1/3) зареєстровані ще її дочка і дві внучки.

Нотариус харьковское шоссе 

1. Чи може дочка оформити на себе довіреність з правом на продаж частини будинку? Щоб бабусю не турбувати.
2. Якщо бабусі «Чи не стане» що тоді?
3. Якщо угода все ж відбудеться, є ризик що після смерті бабусі хтось із її близьких родичів заявить до суду про визнання недійсним договору, нібито бабуся діяла під тиском.
4. Як убезпечити себе від поганих наслідків?
Завчасно дякую за відповідь

Тема: Довіреність нотариус харьковское шоссе киев

Повідомлення:
Добрий день. Моє питання полягає в наступному. Ми з чоловіком в шлюбі. Але він ні хоче давати дозвіл на виїзд з дитиною. Можна зробити без його згоди? Терміни роботи? Вартість? І на скільки такий документ дається виїздом? Заздалегідь дякую
Добрий день, без чоловіка заяву про згоду зробити не можна.
А можна зробити нібито зі згодою без його відома? Наприклад Немає нельзя !!!
Тема: купівля-продаж квартири

Нотариус киев харьковское шоссе 

Повідомлення:
Добридень! Чи необхідні якісь додаткові документи про продаж квартири в будинку. нотариус харьковское шоссе киевякий є в списку культурної спадщини місцевого значення?
Тема: Питання спадщини при відсутності інформації

Повідомлення:
Доброго дня! Мої батьки розлучилися, коли мені було 1.5 року. Мама відмовилася від аліментів. Батько більше жодного разу не з’являвся в нашому житті. Ніколи його не бачила, ніяких зв’язків. Зараз ми живемо в іншому місті, а він там же. Він більше не одружувався. нотариус харьковское шоссе киев

Як можна буде в подальшому заявити права на спадщину його жив площі? З огляду на, що якщо щось трапиться, знати я не буду. Чи існує якась система запитів, або що-небудь подібне?
Тема: Податок за договором дарування

Повідомлення:
Добридень! Підкажіть будь ласка чи набрав чинності закон, при даруванні нерухомості батька дочки, він отримав у спадок як син, плавиться податок зараз і військовий збір, або за новим законом прирівнюється до нуля? Дякуємо 

Нотариус харьковское Дарницкий район

Добрий день. Пропоную Вам свої послуги архіваріуса, а саме палітурні роботи і складання описів справ для подальшої передачі їх до відповідних архіви. Маю 6 місяців досвіду роботи з реєстраційними справами на нерухоме майно (прошивка реєстраційних справ для передачі в архів Департаменту з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради). Гарантую своєчасне і якісне виконання роботи.
Для більш детальної інформація спілкуйтеся по телефону

Тема: поїздка в Крим на відпочинок

Повідомлення:
Будь ласка підкажіть чи потрібна нотаріально завірена довіреність на виїзд від батька, з яким ми перебуваємо в розлученні, якщо дитині 16 років і є в наявності паспорт громадянина України та загранпаспорт.Спасібо
Тема: Розділ будинку. нотариус харьковское шоссе киев

Повідомлення:
Привіт, підкажіть будь ласка, ми з сестрою купили будинок. У сестри 5/6 будинку, а у мене 1/6 будинку. Чи можна як то документально оформити що 1/6 це певна частина будинку (кімната) і 5/6 теж. Щоб в майбутньому не виникало ніяких проблем. Дякуємо.
Тема: розділ жив площі

Нотариус харьковское шоссе Киев

Повідомлення:
Привіт мене звуть Євген і у мене є проблема яка полягає в следуйщій.
 Живу я в приватному будинку, власники будинку моя мати і її сестра (моя тітка живе в іншому місті) У мене є заповіт на 1,2 будинки від померлого дідуся, в права спадковості я ще не набув чинності. У матері з тіткою є заповіт від бабки і документи де їм присвоєно по 1,4 будинку. Бабка з дідом були в розлученні.

   Так ось тітка хоче оформити генеральну довіреність на мою рідну сестру яка живе не подалеку, що б та продала через контору тітки частина будинку, але будинок ще не поділений (земля не пріватезірованна.)
 Питання в тому, що мені загрожує якщо тітка продасть свою частину? як буде відбуватися розділ дама і комунікацій? І що я повинен знати або що зробити в цій ситуації.
 Дякуємо!
Тема: Передача грошей в борг нотариус харьковское шоссе киев.

ПОЗВОНИТЬ
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять
Политика конфиденциальности