Нотариусы Дарницкого района

Нотариус Киев, нотариусы дарницкого района,нотариусы дарницы,на харьковском шоссе,шосе,ахматовой,декабристов,армянская,ул., улица, красный хутор,вербицкогоНотариусы Дарницкого района

нотариусы дарницкого района

 

 

 

ЗАПИСЬ НА БЕСПЛАТНУЮ КОНСУЛЬТАЦИЯ НОТАРИУСА В ОФИСЕ:

(099) 755-9449

(097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

Вы также можете задать свой вопрос нотариусу в электронном виде здесь. Для получения консультации нотариуса в срочном порядке, рекомендуем Вам записаться на  бесплатную консультацию в офисе. По телефонам указанным выше.

Тема: Спадщина

Повідомлення:
Добридень! Після смерті батька ми подали заяву на спадщину. Рядків «півроку» закінчився 15.08.2017. Скільки часу дається для прийняття спадщини і які наші подальші дії?
Добрий день, для прийняття спадщини дається півроку з дня смерті, якщо пів року вже пройшло звертайтеся до нотаріуса за видачею спадщини
Тема: Вступ у спадок нотариусы дарницкого района

нотариусы дарницкого района

Повідомлення:
Добридень нотариусы дарницкого района! Скажіть будь ласка після отримання Свідоцтва про право на спадщину в який термін. нотариусы дарницкого района необхідно прийняти спадщину тобто переоформити на себе акції та банківський депозит?

Добрий вечір,

у мене наступне питання. Мій батько помер місяць тому не в Україні але сам він був громадянином України живе за кордоном. В Україні у батька залишилася квартира яку він завішані мені. Я повинен вступити в права спадкоємця. Моя сестра від спадщини відмовлятися в мою користь. Ми обидва, нотариусы дарницкого районая і сестра не є громадянами України.

Питання до вас, чи можу я оформити, вступити спадок користуючись вашими послугами? Які документи вам будуть потрібні нотариусы дарницкого района? Ціна ваших послуг.

Пауль Сонін З повагою нотариусы дарницкого района

нотариус дарницкого района

Добрий день, де був зареєстрований померлий на день смерті?
Тема: Реєстрація права власності за на гараж у гаражному кооперативі нотариусы дарницкого района

Повідомлення:
Доброго дня.
Чи можна зареєструваті з Вашою с помощью у держреєстрі прав власності за на Нерухоме майно право власності за на гараж у гаражному кооперативі?
Наявні документи: Техпаспорт, Довідка від голови ЦК про долю у ГК та повну Сплату Пайовий Внески. ГК побудовали у 1973р.

Чи потрібні інші документи? Яка буде ціна?
Дякую 5551-5600 Тема: Нерухомість нотариусы дарницкого района.

Повідомлення:
Добрий вечір! Дуже сподіваюсь на Вашу допомогу. Ситуація слідуюча: нотаріус оформила договір купівлі — продажу Нерухомості не в межах свого нотаріального округу. Нажаль на тій момент  ми не знали, что це являється НЕ зовсім правомірнім …
Я- покупець.

нотариусы дарницкий район

На сьогоднішній день я получила кадастровий номер та подала документи
на Розгляд в селищна Раду на сесію. Що продавець, что я, Повністю задоволені
Угідь. Питання хотілось бі Вам Задати слідуючі: нотариусы дарницкого района.

1) Чи можу я Цю нерухомість вважаті Офіційно моєю власністю? Чи може продавець
забрати (повернути)? Повторюся на Сейчас продавець не змінів своих намірів
та Повністю задоволений, но хто знає, что буде в майбутнього …

2) Що я можу сделать, щоб обезопасіті собі на майбутнє та захістіті своє право, поки продавець уходит на зустріч?
3) Можливо можна Оформити Додатковий догоду между нами чи взяти з продавця
Розписка, что ВІН НЕ претендує и не претендуватіме? Чи це на законнно и не поможет нам? нотариусы дарницкого района

Дуже прошу допоможіть війт з ситуации, можливо з мінімальнім
витратами та в мінімальній срок Дуже вдячна за вашу допомогу
Тема: нотариусы дарницкого района

нотариусы дарница

Повідомлення:
Доброго дня! Яка ВАРТІСТЬ примерно перепису з брата на сестру 3 АКТІВ на землю та будинок у селі. Тема: Довіреність нотариусы дарницкого района.

Повідомлення:
Добрий день, скажіть будь ласка чи можу я як власник автомобіля виписати довіреність на людину у якого при собі немає внутрішнього паспорта, а є закордонний паспорт для виїзду автомобіля в Росію? Від: Віталій Тема: спадок нотариусы дарницкого района

Повідомлення:
Добрий день після смерті матері минуло більше півтора року. протягом півроку Я в спадок не вступив. Хоча прописаний потім же адресою Де проживала мати. тепер хочу отримати права власності на будинок. крім мене більше спадкоємців немає. є тільки вітчим Він був розписаний з матір’ю. але не приписаний.

нотариусы  в дарницком районе

він протягом встановленого терміну теж не вступав в спадщину. Як я можу отримати свідоцтво про спадщину зараз на нотаріуса точка Які документи потрібно йому уявити. і скільки це займе часу точка Заранее спасибо Тема: земельний пай за заповітом нотариусы дарницкого района

Повідомлення:
оформмляю право на спадщину на земельний пай за заповітом від матері у державного нотаріуса.Все документи вже готови.Какой відсоток податку від вартості потрібно ще заплатити нотаріусу щоб забрати документи?
Тема: Спадщина нотариусы дарницкого района

Повідомлення:
Добрий день, батьки розлучилися проживаючи в одному будинку, розділивши його в суді на дві половини (але потім ні хто з них свою частину так і не оформив) .Отец помер ще в 2009 р я з братом рідним стали спадкоємцями половини будинку. Але протягом півроку тільки я заявила у нотаріуса про спадщину і його прийнятті, але оформлення ніякого не було, брат нотариусы дарницкого района

нотариусы дарницкого района

ж навіть не заявив про те, що він спадкоємець! Всі ці роки половину будинку так і не оформили, там просто живе наша мама! Але тепер брат об’явився і бажає продати свою частину! Скажіть чи має він право ще на цю спадщину ??? І які мої дії, для оформлення своєї частини, адже я тільки заявила про те, що спадкоємицею є,

і писала якась заява (дуже давно було, нотаріуса у якого це робила вже не знайти) як бути в такій ситуації ???? Брат два рази сидів у в’язниці, і дуже не хочеться щоб він чіпав будинок в якому живе мама нотариусы дарницкого района Тема: подвійне громадянство

Повідомлення:
добрий день як прпоісходіт зміна громадянства? в Україні можливе подвійне?
я зараз приймаю італійське громадянство … як це відбитися на моєму майно в Україні? Заздалегідь дякую З повагою Тема: Нерухоме майно нотариусы дарницкого района

нотариальные услуги дарницкого района

Повідомлення:
Доброго дня! Если комісію 1 Відсоток за Нерухоме майно сплачено нотаріусом через 25 днів после оформлення догоди купівля продаж, це НЕ впліває на законність проведення даної операции? Тема: Діти нотариусы дарницкого района

Повідомлення:
Підкажіть будь ласка чи можна через нотаріуса скласти що бм згоден на усиновлення дитини а мама пише що на дочку не претендує
Тема: lдареніе частини квартири нотариусы дарницкого района

Повідомлення:
Мій чоловік хоче подарувати свою частку квартири синові. Всі документи на квартиру оформлені на мене. Я готова піти назустріч, але що для цього потрібно зробити?
Від: Шаміль 
Тема: Нерухомість нотариусы дарницкого района

нотариусы дарницкого района

Повідомлення:
Доброго часу доби! У мене питання таке. Після смерті батька мені від нього дісталася ділянка землі садівничого товариства площею 5 соток, з документів на цю ділянку є тільки садівнича книжка, із зазначенням ПІБ власника, площа земельної ділянки, і позначками про оплату податків на землю. І в даний момент з’явився громадянин стверджує що 2,5 половина ділянки його.

Що ніби батько оформив йому (точно не знаю) документ, то чи Дарственная, то чи Довіреність. Але у мене є документ (книга) садівничого товариства, в якому зазначено ПІБ мого батька і площа землі 5 соток, з позначками про оплату податків. Підкажіть будь ласка, що можна зробити в даній ситуації, і чи дійсно документ (Дарственная або Довіреність) має в цьому випадку якусь силу?
Тема: Здача кімнати в оренду нотариусы дарницкого района

Повідомлення:
Добрий день. Питання: здаємо 1 кімнату в 2 кімнатній квартирі. Люди погашають тільки частина комунальних послуг, грошей інших з них не беремо взагалі. Чи необхідно нам платити податок за здачу даної кімнати? Оплата у них за комуналку виходить близько 1000 грн. Дякуємо.
Тема: Продаж нерухомості нотариусы дарницкого района

Повідомлення:
Добрий день. Виникло таке питання. Є квартира. 1/3 належить мені, 2/3 дочки. Дочка повнолітня. У майбутньому хочемо квартиру продати. Скажіть, як краще, перевести квартиру повністю на одного власника або залишити так як є і немає ніякої різниці? Спасибі за відповідь.
Тема: Заповіт, спадок.

Нотариус киев

Повідомлення:
Добрий вечір. Цікавить таке питання. Складенозаповіт (приватний будинок + земля)) на 4 чоловік: 2 людини по 30% і 2 людини — 30% навпіл. Один із власників 30% не хоче подавати будинок, оргументіруя «мало дають». Питання 1 ий чи може один із спадкоємців (той у кого 30% навпіл) заповідати або як — то оформити свою частину на дочку ?.

Питання 2 — ий: чи можуть 2 людини (ті у кого 30% навпіл) відокремити свою часть30% спадщини (за допомогою архітектора або ще якого-небудь фахівця) і продати? Справитися з одним із спадкоємців (той у кого 30%) неможливо. Буду вдячна за допомогу. Дякуємо.
Тема: Заповіт

Повідомлення:
Если травня нерух власність за кордоном и хочу Скласти заповіт на него. Я можу це сделать в Україні? Чи только в тій стране де є власність?
Від: Катерина
Тема:

нотариус левый берег

Повідомлення:
Здравствуйте.Год тому помер мій тато. Я спадкоємиця першої черги за законом, крім мене ще є 3 наследніка.Заявленіе на спадок я писала до 6 місяців. У мене немає ніяких документів на власність батька (будинок, машина) більше того я не знаю в повному обсязі що йому належало. Коли звертаюся до нотаріуса — завжди відмовляє і каже тільки через суд. Скажіть будь ласка як мені дізнатися що належало батькові і як отримати на нього свідчення? який запит і куди повинен відправити нотаріус?
Тема: спадщину за законом

Тема: нерухомість

Повідомлення:
Добрий день. Підкажіть будь ласка як правильно переоформити квартиру, якщо право власності розділене на 3-их син 1/3, мати 1/3, і батько 1/3. Вони хочуть переписати квартиру повністю на сина, як правильно це зробити?

ПОЗВОНИТЬ
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять
Политика конфиденциальности