Нотариус Красный хутор

Нотариус Киев.Нотариус красный хутор,на красном хуторе,харьковское шоссе,вербицкого, бажана,оформить договор,дарения,доверенность,заявление,наследство.Нотариус Красный хутор

нотариус красный хутор

 

 

 

 

ЗАПИСЬ НА БЕСПЛАТНУЮ КОНСУЛЬТАЦИЯ НОТАРИУСА В ОФИСЕ:

(099) 755-9449

(097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

Вы также можете задать свой вопрос нотариусу в электронном виде здесь. Для получения консультации нотариуса в срочном порядке, рекомендуем Вам записаться на  бесплатную консультацию в офисе. По телефонам указанным выше.

Повідомлення:
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, як правильно оформити розписку при передачі грошей в борг? Як убезпечити себе від неповернення коштів? Що робити якщо після встановленого в розписці терміну позичальник не повертає кошти? Яким чином можна все ж їх повернути? Заздалегідь дякую нотариус красный хутор.
Тема: Оформлення побудованого будинку

нотариус красный хутор

Повідомлення:
Здравствуйте! Я б хотіла проконсультуватися, що робити в моїй ситуації і на що маю право? Я заміжня, на весіллі батьки чоловіка подарували нам розпочатий раніше будується котедж, точніше 2 поверх, при гостях і на словах. Через деякий час після весілля ми вирішили добудовувати будинок з батьками нотариус красный хутор. як раз другий поверх і все інше, взяли великі кредити в банку і почали строіть.

Дом побудували, прожили деякий час разом, але не змогли жити з батьками, на словах вирішили будинок продавати, нам обіцяють віддати нашу частку. нотариус красный хуторколи будинок купят.Но спочатку земля оформлена на батька чоловіка (який не рідний батько, а дядько йому рідний, чоловік не всиновлена, а у дядька є двоє рідних дітей, які не беруть участі в будівництві) .

На ділянці так само був старий будинок, який теж був за документами батька, а все де і, в тч і мій чоловік і батьки там прописані, будинок знесли. І ось зараз вирішили оформляти будинок, щоб виставити на продажу.І відразу виникають питання.

нотариус красный хутор якщо земля оформлена на батька, чи можна зараз оформити побудований будинок на двох чоловік-батька і чоловіка мого? Чи маємо ми якісь права на будинок, батьки недобросовісні , можуть вступити нечесно! чи можна зараз якось убезпечити себе, поки йде процес оформлення?

нотариус на красном хуторе

тому що зараз батьки говорять, що ми отримаємо частку, а коли до цього дійде-ми можемо залишитися без дома.І взагалі, чи можемо ми розраховувати на то, що нам щось дістанеться? чи можливо буде щось дока ать, якщо раптом дійде справа до суду, якщо є запис про дарування на словах, купа виплачених кредитів, свідки і прописка чоловіка в старому будинку? велике спасибі за відповідь!
Тема: Консультація

Повідомлення:
Добрий день. Необхідна Ваша консультація з наступного питання. Є приватний будинок, в реєстрі прав на нерухомість вказано один власник. нотариус красный хутор з ним проживає і прописана його дружина (позначу, що ці люди були в шлюбі на період будівництва та реєстрації будинку). Якщо я не помиляюся, за законом, будинок знаходиться в їх спільній власності тому вони в шлюбі.

Питання: яким чином чоловікові можна зареєструвати як співвласника будинку і розділити площу на чоловік 1/2, дружина — 1/2? Якщо є законні хутра
Тема: Перетин кордону на авто нотариус красный хутор.

нотариус красный хутор

Повідомлення:
Доброго дня! Мене цікавить питання з приводу виїзду в Росію на автомобілі одну на українській реєстрації ТЗ, і на автомобілі з реєстрацією ЄС. На період менше 10-ти днів. Які документи повинні бути в цих двох випадках? Заздалегідь дякую!
Тема: спадщина

Повідомлення:
доброго дня у мене померла мати в неі є пай у неі три сестри вона проживала в селі тепер в кривому рогу і приписана в кривому рогу. а пай у сіли куди мені звірнуться на право на пай чи за місцем прописки або де її пай тоисть в село нотариус красный хутор
Тема:

Повідомлення:
Добрий день. 10 августа2016 року помер мій тато. Я проживала постійно з ним, і на момент смерті також. Цьому є підтвердження прописка в паспорті. нотариус красный хутор будинкова книга. Але так як ми знаходимося на тимчасово окупованої території у мене не було можливості виїхати на Україну раніше. 12 червня 2017 року за рішенням суду міста Волноваха Донецької області. я отримала свідоцтво про смерть і витяг на отримання допомоги на поховання.

нотариус киев красный хутор

У нього залишилася отримана пенсія з березня 2016 по серпень 2016 (6 місяців). Можу я отримати цю заборгованість? Які документи і куди мені потрібно звернутися? Скільки за часом займе ця процедура?
Тема: дарча, субсидія

Повідомлення:
Добрий вечір. Я сподіваюся що ви можете просвітити мене на кілька запитань. 1) у моєї бабусі (85лет) у власності 2 будинки. В одному вона проживає і отримує субсидію, другий стоїть порожнім нотариус красный хутор. Вона хотіла б другий будинок продати мою троюрідному брату і гроші віддати мені, але тоді вона не отримає субсидію. Тепер виникають питання.

Чи можна зробити на нього дарчу, якщо так, то який податок ми заплатимо? Чи втратить вона тоді субсидію? І як убезпечити себе (чи можемо ми скласти нотаріально оформлений договір. нотариус красный хутор що я дала троюрідному в борг 400000 гривень на 3 місяці.) Якщо можете підказати як нам правильно вчинити?
Тема:

нотариус харьковское шоссе красный хутор

Повідомлення:
Добрий день. 10 августа2016 року помер мій тато. Я проживала постійно з ним, і на момент смерті також. Цьому є підтвердження прописка в паспорті, будинкова книга. Але так як ми знаходимося на тимчасово окупованої території у мене не було можливості виїхати на Україну раніше нотариус красный хутор.

12 червня 2017 року за рішенням суду міста Волноваха Донецької області я отримала свідоцтво про смерть і витяг на отримання допомоги на поховання. У нього залишилася отримана пенсія з березня 2016 по серпень 2016 (6 місяців). Можу я отримати цю заборгованість нотариус красный хутор? Які документи і куди мені потрібно звернутися? Скільки за часом займе ця процедура?

Тема: Купівля будинку Повідомлення:
Доброго дня! підкажіть будь ласка, я купив будинок 49850 грн. оцінка, і земельну ділянку 47500, дві купчу, це вважається прівишеніе покупки в 50000 що б відмовили в субсидії?
Тема: Переоформлення (приватизованого) земельної ділянки під індивідуальне будівництво

нотариус на ул. Вербицкого

Повідомлення:
Добрий день . Напишіть будь ласка весь хід і процес переоформлення (приватизованого) земельної ділянки під індивідуальне будівництво при покупці. Я покупець, знайшов ділянку фактичною вартістю 35000,0 грн.
Заздалегідь вдячний .
Тема:

Повідомлення:
Привіт, я інвалід першої групи недеесспособная опікун моя мама, у мене є маленький син. Батько мене часто б’є і виганяє з дому, міліція не допомагає. Промовляють до нас приїде дільничний, але нікого не було. Скажіть що мені робити?
Тема: Питання по спадку нотариус красный хутор.

Повідомлення:
Добридень!
В цьому році в січні померли мої тато і бабуся. Я оформив довіреність на свою маму на отримання спадщини і відправив до Києва. Питання в тому, чи потрібно мені оформляти заяву на прийняття спадщини або така заява може на місці зробити мама (з батьком вони були розлучені) маючи довіреність
Тема: Вступ у спадок

нотариус на красном хуторе

Повідомлення:
Добрий ранок. У мене померла бабуся і залишила завещенія додому в київській області. У мене є копії на землю. А документами оригінал все і свідоцтво про смерть у її дочки вона не віддає документи. Підкажіть як бити нотариус красный хутор?
Тема:

Повідомлення:
Моя родічка прожіває в России, в Україні в неї є земельний пай, користуватись ним вона НЕ має змогі, Які документи потрібні для того щоб Оформити договір-Дарування паю на мене
Тема: Перевезення дітей нотариус красный хутор.

Повідомлення:
Добрий день. Мої діти 14 і 17 років влітку поїдуть з бабусею в м Калінінград через Литву транзитом. Чи потрібен дозвіл батьків.
Тема: Земельний пай в Криму

Повідомлення:
Здравствуйте! Я-українка, колись жили в Криму, але переїхали в Кіев.2 роки тому померла мама, в Криму залишився земельний пай (4 га). чи можливо його переоформити на мене і які потрібно документи.Спасібо

нотариус дарницкий район

Тема: Купівля квартири Повідомлення:
Привіт, підкажіть, скільки коштує оформлення покупки квартир вартістю 30000 $?
Повна вартість оформлення залежить від того чи виникає податок, не бачачи документи не можу Вам дати відповідь на Ваше питання. для отримання докладної інформації рекомендуємо Вам підійти до нас в офіс за адр нотариус красный хуторесою Харківське шосе,, попередньо запишіться на консультацію за тел.:, Консультації безкоштовні .
Тема: Заповіт

ПОЗВОНИТЬ
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять
Политика конфиденциальности