Доверенность на ребенка бабушке

Нотариус Киев.доверенность на ребенка бабушке,за границу,цена,генеральная,представление интересов,разрешение на выезд ребенка киев,на вывоз,за кордон.доверенность на ребенка бабушке

доверенность на ребенка бабушке

 

 

 

ЗАПИСЬ НА БЕСПЛАТНУЮ КОНСУЛЬТАЦИЯ НОТАРИУСА В ОФИСЕ:

(099) 755-9449

(097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

Вы также можете задать свой вопрос нотариусу в электронном виде здесь. Для получения консультации нотариуса в срочном порядке, рекомендуем Вам записаться на  бесплатную консультацию в офисе. По телефонам указанным выше.

Добрий день. Моя мама-громадянин Росіі.Я- громадянин України. Мама заповіла після смерті будинок мені (своєї дочки), який знаходиться території України. Скільки мені обійдеться оформлення будинку? Який податок мені треба сплатити? Дякуємо.
Тема: заповіт доверенность на ребенка бабушке

доверенность на ребенка бабушке

Повідомлення:
Добридень ! А можна дізнатися, що потрібно для оформлення заповіту по догляду на бабусею? (І я чула є просто договір, але як я розумію він не має такої сили як заповіт)
Тема: Аліменти на дитину доверенность на ребенка бабушке.

Повідомлення:
Здрастуйте, у мене така ситуація … Я в законним шлюбі перебуваю з батьком дитини .. У нього ще є дитина від минулого цивільного шлюбу доверенность на ребенка бабушке .. Він платить дружині аліменти .. У нас недавно народилася дитина .. Грошей не хватает..Он працює , я вчуся .. Він запропонував, щоб я подала на аліменти, щоб на кожну дитину віднімалося у нього 17% від зарплати .. Ми з чоловіком живемо разом, в хороших відносинах доверенность на ребенка бабушке. Прописані в різних місцях .. Як нам грамотно і правильно все зробити? Дякуємо
Тема:

Повідомлення:
Доброго дня.я купували авто по тих паспорту.потiм его викрали з авто.маю ропічатку з armor / .на моє iмя.чі можу я сделать ген доручення при наявностi власника з документами i картки з всiею iнформацiя на авто.
Тема: Питання по квартирі доверенность на ребенка бабушке

доверенность на ребенка бабушке

Повідомлення:
Доброго дня доверенность на ребенка бабушке!
У мене є питання. Двокімнатна квартира давно під час приватизації була була приватизована на п’ятьох людей.
Це батько, мати, і 3-є дітей: Володимир, Віктор і Анна. У кожного з 5-яких рівна частина.
В даний момент Анна хоче передати Віктору свою частину (отримати згоду Володимира неможливо, тому що вони в смітті).

разрешение на выезд ребенка киев

Підкажіть будь ласка, чи може Анна якихось способом (дарування, продаж або будь-який інший) передати свою частину Віктору без згоди Володимира.
Дякуємо.
Тема: Купівля нерухомості доверенность на ребенка бабушке

Повідомлення:
Добрий день. Моя сестра громадянка США хоче купити нерухомість в Україні. Чи необхідно її присутність і які документи їй потрібні Для покупки?
Тема: Оформлення довіреності за кордоном доверенность на ребенка бабушке

Повідомлення:
Здрастуйте! Я проживаю у Франції, хочу оформити довіреність на продаж дома.дело в тому, що я не можу звернутися в українське посольство воФранціі доверенность на ребенка бабушке
Тема: Оформлення довіреності за кордоном

Повідомлення:
Доброго дня! Я проживаю у Франції, хочу оформити довіреність на продаж будинку в Украіне.Дело в тому, що я не можу звернутися в українське посольство у Франціі. доверенность на ребенка бабушке Составлять довіреність буде французький нотаріус.

Ответьте мені, будь ласка! За яким шаблоном потрібно складати і ким довіреність завіряти, для того щоб вона мала юридичну силу на території України? Заздалегідь дякую Вам!

долгосрочное разрешение на вывоз ребенка

Тема: Купівля нерухомості.

Повідомлення:
Доброго часу доби.
Скажіть, будь ласка, який перелік документів потрібен для покупки будинку?
Кікіе платежі потрібно заплатити при оформленні угоди купівлі?
І чи обов’язково супровід угоди купівлі тільки місцевим нотаріусом?
Добрий день доверенность на ребенка бабушке.

Для складання максимально точного переліку документів, необхідних для оформлення договору купівлі-продажу будинку, необхідно розуміти, оформлена чи

Тема: За дорученням на квартиру доверенность на ребенка бабушке

Повідомлення:
Доброго дня, Оксана Григорівна! Я знайшов ваш сайт, де є можливість задати вам питання. У мене питання стосовно довіреності на продаж (в т.ч. управління і розпорядження) квартири.

доверенность на ребенка за границу

Сутність питання:
— раніше мною була зроблена довіреність уполномочивающая мати продати мою (належить мені на праві особистої власності) квартиру. У ній було вказано заборона на передоручення повноважень іншим особам. В даний момент виникла необхідність зробити аналогічну нотаріальну довіреність на батька. У мене, наскільки я розумію, два варіанти доверенность на ребенка бабушке.

1) зробити аналогічну довіреність на продаж (в т.ч. управління і розпорядження) моєї квартири на батька чи 2) зробити у нотаріуса зміни в довіреність (видану мною на матір) стосовно пункту «з забороною передоручення повноважень іншим особам «на» з правом передоручення повноважень іншим особам «, з тим, щоб нотаріус, отримавши таку довіреність, зміг уже на місці оформити нову довіреність з матері на батька без її присутності.доверенность на ребенка бабушке

Який з двох варіантів мені вибрати? І чи зможе нотаріус, отримавши таку довіреність, сам переоформити нову довіреність з матері на батька без її присутності?
Заранее спасибо вам за розгорнутий компетентну відповідь з вашого боку 🙂
Тема:

разрешение на выезд ребенка дарница

Повідомлення:
Підскажіть будь ласка Які документи нужно для того, щоб Нотаріально завіріті картку підписів и печатки для підприємства. Потрібні орігіналі чи копії, если копії чи нужно їх завіряті доверенность на ребенка бабушке.
Добрий день, для посвідчення автентичності підпису і печатки на банківських картках необхідні оригінали статутних документів: Виписка, Статут, Протокол про призначення директора, паспорт директора, печатка
Тема: Дублікат

Повідомлення:
Скажіть скільки коштуватиме видать дублікат свідоцтва про право на спадщину за законом? Є тільки копія)))
Тема: Переоформлення квартири доверенность на ребенка бабушке.

Повідомлення:
У приватизованій квартирі жили дід з бабусею і зараз живе один батько (всі троє брали участь в приватизації у всіх були рівні частки). Дід давно помер, його частина, бабуся на себе не переоформляти. Потім померла бабуся, спадкоємцем залишився один батько. Коли він пішов до нотаріуса, переоформляти на себе квартиру (пройшло вже більше 6 місяців) йому сказали так як він жив і був прописаний в квартирі на момент смерті бабусі. доверенность на ребенка бабушке він автоматично прийняв спадщину, але щоб її продати.

разрешение на выезд ребенка позняки

він повинен переоформити квартиру на себе, спочатку діда частина потім бабину. Але так як це дорого, та й батько не збирається продавати квартиру, нотаріус запропонував моєму батькові відразу оформити заповіт на мене і сказав, що потім коли квартира перейде до мене за заповітом я зможу зробити з нею що захочу в тому числі і продати. Так ось прошу Вас відповісти на 2 моїх питання: найголовніше, не зрозумію.

якщо батькові потрібно переоформити спочатку діда частину на себе потім і бабусину частину, а він цього як би не робить, а пише відразу заповіт на мене, чи не потрібно мені потім , переоформляти по черзі спочатку діда. потім бабусину, а потім батька частину квартири на себе.

доверенность на ребенка бабушке (як і саме як і батькові зараз по черзі, тому що бабуся свого часу не переоформила частина діда на себе). не виникне у мене потім такої проблеми з переоформленням квартири за заповітом батька? Ну і чи зможу я, дійсно її продати ??
Тема: права

разрешение на выезд ребенка осокорки

Повідомлення: Добрий день, у мене питання ось такого характеру. Я 4-ри місяці тому їхав за кермом в випівшем стані без прав т.к у мене їх немає мене зупинила поліція і наклала штраф по 130 ст. був суд суд присудив виплатити і розкидати по частинах мені штраф в сумі 10.

200 але до сих пір нічого не відбувається нету не якихось листів нічого не вилучають нету не якогось руху підкажіть будь ласка що мені робити? і коли мені можна буде йти здавати на права в автошколу. Дякуємо. Добрий день. Ваше питання не входить в сферу нотаріальної діяльності. Раджу Вам звернутися за консультацією до юриста або адвоката
Тема: Заповіт .

Повідомлення:
Добрий день.І мене питання: чи можливо оформити заповіт (приватного будинку) на людину, яка не є родичем, і скільки це буде коштувати? Які документи при цьому потрібні зараз або потім при вступі у спадок?
Скажіть, чи має заповіт зворотний хід, чи можливо його скасувати, переписати на іншого і т.д. і як це робиться (через суд)? Цікавить порядок действій. Заранее спасибі .

ПОЗВОНИТЬ
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять
Политика конфиденциальности