Заявление на выезд ребёнка Киев

Нотариус Киев,заявление на выезд ребёнка киев,разрешение на выезд ребёнка,за границу, содним родителем,Позняки,суббота,в субботу,Осокорки,срочно сделатьЗаявление на выезд ребёнка Киев

заявление на выезд ребёнка киев

 

 

 

ЗАПИСЬ НА БЕСПЛАТНУЮ КОНСУЛЬТАЦИЯ НОТАРИУСА В ОФИСЕ:

(099) 755-9449

(097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

Вы также можете задать свой вопрос нотариусу в электронном виде здесь. Для получения консультации нотариуса в срочном порядке, рекомендуем Вам записаться на  бесплатную консультацию в офисе. По телефонам указанным выше.

Передзвоніть мені або напишіть свій номер телефону, є пару питань

Добрий день.
Оксана, поки це питання знімається з порядку денного. Ми поки візьмемо паузу з даного питання.

заявление на выезд ребёнка киев

Оксана Григорівна добрий день.я живу поруч з Вами, за адресою Харківське шосе, 65. Тому зручно звернутися до Вас.

На мого чоловіка оформлений «Державний акт на право власності за на земельну ділянку» в 2010 році. Кадастровий номер присвоєний.
Перевіривши його через інтернет в реєстрі я побачила, що Дата державної реєстрації. права (в державному Реєстрі прав) — Інформація відсутня.   Номер запису про право (в державному Реєстрі прав) — Інформація відсутня Орган. что здійснів державну реєстрацію права (в державному Реєстрі прав) — Інформація відсутня. заявление на выезд ребёнка киев Мені сказали, що потрібно було повторног перереєструвати даний акт в 2013 році. Це може зробити нотаріус. Чи так це? Чи є у Вас ліцензія на це?

заявление на выезд

Так, ви правильно все зрозуміли заявление на выезд ребёнка киев. Я можу зареєструвати право власності. На жаль, допомогти в отриманні Витягу з ДЗК не можу.
До 13 липня буду у відпустці, так що як зберете всі необхідні документи заздалегідь зателефонуйте і запишіться на прийом.
Добрий день. Сьогодні замовила і оплатила Витяг. Після отримання будемо записуватися до Вас на прийом. Гарного відпочинку заявление на выезд ребёнка киев!

Тема: Спадщина

Повідомлення:
Добрий вечір. Опишу ситуацію і після задам питання. Якщо можете допомогти. проконсультуйтеся, будь ласка.
 Моя рідня тітка (сестра рідна батька) громадянка Росії прожила в Києві зі своїм чоловіком (громадянином України). заявление на выезд ребёнка киев кілька десятків років. Її чоловік помер в січні цього року і моя тітка мала вступати в спадок в липні 2016 року. Після смерті чоловіка ми її забрали до себе в Росію і прописали її тут. (у неї було важке захворювання — рак головного мозку).

заявление на выезд ребёнка киев

На жаль, тітка померла в квітні, але подати заяву на вступ в спадок встигла (спадщина — дві квартири). Дітей у неї немає, батьки померли вже давно. З рідних залишилися у неї: рідний брат (мій батько) і я (рідний племінник). Я і батько мій жили все життя в Росії і не є резидентами України.
  Питання 1: Хто за законодавством України має право вступати в спадок це (рідний брат померлої разом. заявление на выезд ребёнка киев з племінником або тільки брат один вступає)?

 Питання 2: Читав що з 2016 року податок на спадщину в Україні для нерезидентів становить 18% від оціночної вартості і 1,5%.  військовий збір разом 19,5%, який треба сплатити до вступу в спадщину. Я правий?

 Питання 3: якщо вступити в спадок і продати відразу ці 2 квартири — яким буде податок на прибуток при продажу? (Читав, що якщо продавати одну квартиру яка перейшла у спадок, заявление на выезд ребёнка киев. то податком не обкладається вона для нерезидента України. Якщо продавати в цьому ж році другу квартиру, то з неї вже треба буде заплатити податок 17% від оціночної вартості. Це правильна інформація чи ні ? і якщо продавати квартиру другу в наступному році, то яким буде податок при продажу? (як мінімізувати податок з продажу квартир, які дісталися у спадок?)

выезд ребенка за границу

 Питання 4: Чи можна подати заяву на вступ в спадок в консульстві України в Росії? Або потрібно обов’язково їхати в Україну і подавати заяву за місцем знаходження майна?
 Питання 5: моя тітка громадянка РФ (яка прожила зі своїм чоловіком громадянином України близько 20 років). заявление на выезд ребёнка киев повинна була вступати в наследтво в липні цього року. Тепер вона померла в квітні. Нам тепер треба чекати пів року від дня смерті тітки? або ми можемо вступити в спадок в день, коли повинна була вступати в нього тітка? (в липні буде пів року з дня смерті її чоловіка спадкодавця)

Питання 5: Т до вона останні 3 місяці була прописана в Росії (Ростов-на-Дону). заявление на выезд ребёнка киев то нам треба подавати заяву на вступ в спадок за місцем знаходження квартир? (Одна квартира в Шпитьках, 1 квартира поруч з м Житомирській) Або по місцем останньої прописки тітки?

 Заздалегідь дякую за допомогу.

Підкажіть, а чи може батько написати відмову в Росії і завірити нотаріально в посольстві України цей лтказ. заявление на выезд ребёнка киев щоб потім самому не їхати, а передати через племінницю спадкодавця. І ще. Чи можна спадок-2 квартири поділити як 1 квартира одному племіннику а інша іншому у власність? І чи можна мені написати довіреність на сестру або заяву запевнити в Росії.  щоб не їхати до Києва?

разрешение на выезд ребенка за границу украина

Чи обов’язково заяву подавати за місцем знаходження майна? Майно знаходиться в Святошинському районі на вул Львівська а також 1 квартира в селі Шпитьки. Або можна у будь-якого нотаріуса києва оформити спадщину?

Добрий вечір. Підкажіть, а спадкову справу відкривається одне на 2 квартири? або на кожну квартиру потрібно відкривати спадкову справу і платити по 2000 гривень. заявление на выезд ребёнка киев за кожну квартиру (1 квартира в Шпитьках, 2ая в Києві). І Ви займаєтеся оформленням спадщини під ключ?
Тема: реєстрація права власності на гараж

Повідомлення:
підкажіть, будь ласка, які ще потрібні документи і скільки коштує послуга з реєстрації
в наявності : — довідка ГБКооператіву  про власника гаражного боксу (Пайовий внесок, балансова.   ВАРТІСТЬ, побудованій госп способом) інформаційна довідка БТІ. заявление на выезд ребёнка киев технічний паспорт на гараж.
Добрий день. При вступі в спадщину (спадкову справу відкрито) на території України (Київ) чи можу . я оформити у нотаріуса на території РФ заяву про вступ у спадок (1/2 частки з братом після смерті мами Гмиря Клавдії Іванівни). без перекладу на українську мову. заявление на выезд ребёнка киев та відправити документи завірені нотаріусом РФ (заява про вступ у спадок,

выезд ребенка за границу с одним родителем

копія свідоцтва про народження, копія паспорт РФ) рекомендованим листом до Києва нотаріуса, який веде справу. Приймуть у нас документи в Україні без перекладу на українську мову?
Дуже прошу, напишіть мені. Термін вступу в спадщину до 18 липня 2016 р.
Добрий день, можете відправити, але краще це питання поставити нотаріуса який веде Вашу справу.

добрий день  Знайшов ваші послуги в інтернеті. Власне є кілька питань, щоб вже прийти на прийом, озброївшись усіма необхідними документами і тд. У нас є квартира, в якій прописана сім’я з 4-х чоловік. І вона приватизована в рівній частині на кожного.

заявление на выезд ребёнка киев

Батько — не проживає понад 14 років з нами заявление на выезд ребёнка киев. Мати і сестра хочуть передати свою частину приватизації синові. Власне питання як це правильно зробити з мінімальними податками державі і щоб син міг оформити.  на себе пізніше субсидію (тобто варіант покупки сином цих частин виключається. так як вони явно перевищують 50 тис. Грн)

Без будь-якої кваліфікації можу припустити варіант такої заявление на выезд ребёнка киев. що сестра дарує або продає свою частину матері, а вона в свою чергу оформляє дарчу на сина вже своїх двох частин?  Підкажіть, зі свого досвіду, як краще буде?
Що для цього потрібно, документи і тд, а так само коли у вас буде вільний час для цієї справи і яка вартість ваші послуг в цьому контексті?
Дякуємо

ПОЗВОНИТЬ
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять
Политика конфиденциальности