закрыть фоп киев

 консультация закрыть фоп киев, закрыть чп киев, закрыть чп днепровский район, закрыть чп левый берег, закрыть флп киев,

нотариус закрыть фоп левый берег, закрыть спд киев, закрыть спд дарницкий район, закрыть фоп дарница, закрыть фоп киев, закрыть фоп позняки

закрыть фоп дарницкий район, закрыть чп дарницкий район, закрыть чп днепровский район, закрыть чп левый берег, закрыть флп дарницкий район, закрыть фоп левый берег, закрыть спд дарницкий район, закрыть фоп дарница, закрыть фоп киев, закрыть фоп позняки

ЗАПИСЬ НА БЕСПЛАТНУЮ КОНСУЛЬТАЦИЯ НОТАРИУСА В ОФИСЕ:

(099) 755-9449

(097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

Вы также можете задать свой вопрос нотариусу в электронном виде здесь. Для получения консультации нотариуса в срочном порядке, рекомендуем Вам записаться на  бесплатную консультацию в офисе. По телефонам указанным выше. Консультация по телефону не предоставляется.

закрыть фоп киев

Otázka:
Dobré odpoledne Mohl byste mi říct, co mám dělat lépe? Chceme koupit dům. Ale paní zemřela a dcery budou schopny zařídit vše za 6 měsíců, když vstoupí do dědictví. Existují nějaké úskalí?

Měli bychom počkat půl roku, můžeme pak bez problémů vydat dohodu? A pokud vím, prodej domu bude zdaněn, protože na užívání domu budou mít méně než 3 roky. Kdo platí tuto daň, kupující nebo prodávající? Hosteska také nabízí provést vklad a můžete pomalu zavolat, ale opět, jak riskantní je to? Jaké dokumenty potřebujete vzít? Co jsou příjmy?

Od: Anastasia <закрыть фоп киев
Předmět: Jak splatit svůj dluh

Region: Kyjev

Telefon: 380505607246

закрыть фоп киев

Otázka:
Dobrý den! Prosím, řekněte mi, jak jednat kompetentně. Moji nájemníci žijí v mém bytě a dlužili za 12 000 hřiven za služby, chceme si v nějaké době vystavit účtenku. Jak dělat vše kompetentně a jak notářsky ověřovat?
Od: Michael <
Předmět: Automatické prodeje

Region: Jiný region

Telefon: 0968708493

Otázka:закрыть фоп киев
Prosím, řekněte mi, je bezpečné koupit ojeté auto právě teď uzavřením transakce nákupu a prodeje, aniž byste se museli znovu zaregistrovat v servisním středisku? Existuje doba platnosti této smlouvy? (Slyšeli jsme, že smlouva je platná 10 dní a vzhledem k uzavření servisních středisek nemá smysl uzavírat, protože v karanténě bude rozhodně 10 dní)
Byl bych velmi vděčný za informace o tom, jak si můžete koupit ojetý vůz.

закрыть фоп киев

Děkuji!
Dobrý den Rozdělte se s vámi v jednotce z jednotky
dohoda mezi TOV a zvláštností o půjčení auta. Scho na dané
etapі vіd mene Potřebujete ucho? (je možné zavěsit
dokumentiv?) Zavěšuji se do přiloženého souboru potřeb pro podnikání.

Orendi smlouva s TOV «» і
  Ruslan Volodimirovich (vlasová linie a režisérka)
spotřební zboží). Zástupce společnosti Ruslan
Oleksandrovich (Mohu zavěsit kopii úkolu za zajištění dohody).
Pro vaši potřebu, služebníci Vee ukázali, že můžete přidat rachunky
podniky. Rahunok může splatiti pon_ilok zranku. Crazy.
Od: Ruslan <закрыть фоп киев
Téma: Dědičnost

Region: Jiný region

Telefon: +79152508181

закрыть чп киев

 

Otázka:
Dobrý den, jmenuji se Ruslan, další otázka, v roce 2013. Začal jsem znovu vydávat podíl (půdu) dědičností od své matky, veškerá technická dokumentace byla vyhotovena trojmo s diskem a přiřazením katastrálního čísla.

jedna kopie byla pořízena do archivu (místnímu zemskému výboru), zbývající dvě jsem musel dát na výrobu (suverénní akt), ale na osobní Nemohl jsem to udělat z důvodů.закрыть фоп киев

mám v ruce dokument, mohu nyní pokračovat ve zpracování s těmito dokumenty? Nebo musím znovu začít znovu, aby se znovu sestavil? Díky
Od: Ekaterina <
Téma: Dědičnost

Region: Kyjev

Telefon: 0982806150

закрыть чп киев

Otázka:
Dobré odpoledne Taková otázka, může-li jeden z dědiců do šesti měsíců při podání žádosti o dědictví napsat odmítnutí ve prospěch druhého dědice, může jeho odmítnutí stáhnout, půl roku ještě neuplynula?
Od: Vladislav <закрыть фоп киев
Téma: Dědičnost

Region: Jiný region

Telefon: 0997322613

Otázka:
Dobré odpoledne Prosím, řekněte mi, koupil jsem si auto podle těchto pasů, existuje pro něj plná moc, ale tato osoba zemřela, manželka zůstává, může ji po 6 měsících proxy vstoupit do dědictví a auto pro mě obnovit?
Od: Kateřina <
Téma: Dědičnost

Region: Jiný region

Telefon: 0974860461

Otázka:
Když píšu, prohlašuji, že část země, která byla odmítnuta, zmizela, Starý muž není machuha. O smrti. A bez nového notáře nebudu prohlašovat.
Od: Maxim <закрыть фоп киев
Předmět: Koupě letního domu

Region: Jiný region

Telefon: 0982075170

закрыть чп киев

Otázka:
Chceme si koupit chalupu, na které je obytná budova a samostatný lázeňský dům. Jaké doklady by měl prodávající poskytnout. Na co se zaměřit, jaké nuance atd. Děkujeme!
Od: Tatiana <
Předmět: Otázka vlastnictví

Region: Jiný region

Telefon: 0681891895

Otázka:
Ahoj. Můj manžel a já musíme prodat svůj byt. Ale koupil jsem to dlouho před sňatkem a papírování (kupní smlouva) bylo v mé rodné jméno. Řekněte mi prosím, musím změnit smlouvu? Kde začít bez problémů prodávat nemovitosti? Předem děkujeme za odpověď!
Od: Alex <
Předmět: Pronájem letní chaty

Region: Jiný region

Telefon: 0997024133

закрыть чп днепровский район

Pytanie:закрыть фоп киев
Dzień dobry Czy możesz mi powiedzieć, co mam robić lepiej? Chcemy kupić dom. Ale kochanka umarła, a córki będą mogły wszystko załatwić za 6 miesięcy, kiedy wejdą w dziedzictwo. Czy są jakieś pułapki?

Czy powinniśmy poczekać pół roku, czy możemy bez problemu zawrzeć umowę? I o ile wiem, sprzedaż domu będzie opodatkowana, ponieważ będą mieli mniej niż 3 lata na użytkowanie domu. Kto płaci ten podatek, kupujący lub sprzedający? Gospodyni oferuje również dokonanie wpłaty i możesz powoli zadzwonić, ale znowu, jak ryzykowne jest to? Jakie dokumenty musisz zabrać? Jakie są rachunki?

Od: Anastasia <
Temat: Jak spłacić swój dług

Region: Kijów

Telefon: 380505607246

закрыть чп днепровский район

Pytanie:
Dzień dobry Powiedz mi, jak postępować kompetentnie. Moi najemcy mieszkają w moim mieszkaniu i byli winni 12 000 hrywien za media, chcemy kiedyś wystawić pokwitowanie zapłaty. Jak zrobić wszystko kompetentnie i jak notarialnie?
Od: Michael <закрыть фоп киев
Temat: Sprzedaż samochodów

Region: inny region

Telefon: 0968708493

Pytanie:
Powiedz mi, czy kupno używanego samochodu jest teraz bezpieczne, zawierając transakcję kupna i sprzedaży, bez ponownej rejestracji w centrum serwisowym? Czy istnieje okres ważności tej umowy? (Słyszeliśmy, że umowa jest ważna przez 10 dni, a biorąc pod uwagę zamknięcie centrów usług, nie ma sensu zawarcie umowy, ponieważ na pewno nastąpi kwarantanna przez 10 dni)
Byłbym bardzo wdzięczny za informacje na temat zakupu używanego samochodu.

Dziękuję
Dzień dobry Rozdzielenie się z tobą na dysku z dysku
umowa między TOV a tą specjalną dotyczącą wynajmu samochodów. Scho na dany

закрыть чп днепровский район


etapі vіd mene potrzebujesz ucha? (można zawiesić
dokumentiv?) Zawieszam się w załączonym pliku wymagań biznesowych.

Umowa Orendi z TOV „”закрыть фоп киев
  Ruslan Volodimirovich (linia włosów i reżyser
towary konsumpcyjne). Przedstawiciel firmy Ruslan
Ołeksandrowicz (mogę zawiesić kopię zadania w celu uzgodnienia umowy).
Ze względu na ciebie słudzy Vee pokazali, że możesz dodać rachunki za
przedsiębiorstwa. Rahunok może splatiti pon_ilok zranku. Szalony
Od: Ruslan <
Temat: Dziedziczenie

Region: inny region

Telefon: +79152508181

Pytanie:
Dzień dobry, nazywam się Ruslan, następne pytanie w 2013 roku. Zacząłem ponownie wystawiać udział (ziemię) przez odziedziczenie po matce, cała dokumentacja techniczna została sporządzona w trzech egzemplarzach z dyskiem i przypisując numer katastralny, jedną kopię przeniesiono do archiwum (do lokalnego komitetu ds. Gruntów).закрыть фоп киев

закрыть чп левый берег

pozostałe dwie musiałem oddać do produkcji (akt suwerenny), ale osobiście Nie mogłem tego zrobić z powodów, mam dokument w rękach, czy mogę teraz wznowić przetwarzanie tych dokumentów? Czy też muszę zacząć wszystko od nowa, aby złożyć ponownie? Dzięki
Od: Ekaterina <
Temat: Dziedziczenie

Region: Kijów

Telefon: 0982806150

Pytanie:
Dzień dobry Takie pytanie, jeśli w ciągu sześciu miesięcy jeden ze spadkobierców, ubiegając się o spadek, napisał odmowę na korzyść drugiego spadkobiercy, czy może wycofać swoją odmowę, pół roku jeszcze nie minęło?
Od: Vladislav <
Temat: Dziedziczenie

Region: inny region

Telefon: 0997322613

Pytanie:закрыть фоп киев
Dzień dobry Proszę powiedzieć, że kupiłem samochód zgodnie z tymi paszportami, istnieje pełnomocnictwo do samochodu, ale ta osoba zmarła, żona pozostaje.

закрыть чп левый берег

czy ona może przez pełnomocnika wejść w dziedziczenie zaraz po 6 miesiącach i odnowić dla mnie samochód?
Od: Katerina <
Temat: Dziedziczenie

Region: inny region

Telefon: 0974860461

Pytanie:
Kiedy piszę, oświadczę, że część ziemi, która została odrzucona, zniknęła, a Stary Człowiek nie jest machuha. O śmierci. I bez nowego notariusza nie oświadczę.
Od: Maxim <
Temat: Kupno domu letniego

Region: inny region

Telefon: 0982075170

Pytanie:закрыть фоп киев
Chcemy kupić domek, w którym znajduje się budynek mieszkalny i osobna łaźnia, jakie dokumenty powinien dostarczyć sprzedawca, na co zwrócić uwagę, jakie są niuanse itp. Dziękujemy!
Od: Tatiana <
Temat: Pytanie dotyczące własności

Region: inny region

Telefon: 0681891895

закрыть чп левый берег

 

Pytanie:
Witam Mój mąż i ja musimy sprzedać swoje mieszkanie. Ale kupiłem to na długo przed tym, zanim małżeństwo i dokumenty (umowa sprzedaży) były w moim panieńskim imieniu. Powiedz mi proszę, czy muszę zmienić umowę? Gdzie zacząć sprzedawać nieruchomości bez trudności? Z góry dziękuję za odpowiedź!
Od: Alex <
Przedmiot: Dzierżawa domku letniskowego

Region: inny region

Telefon: 0997024133

пытанне:
Добры дзень. Ці не маглі б Вы падказаць мне як лепш паступіць? Мы хочам набыць дом. Але гаспадыня памерла і дочкі змогуць усе аформіць праз 6 месяцаў, калі ўступяць у спадчыну. Ці ёсць нейкія падводныя камяні?закрыть фоп киев

Ці варта нам чакаць пол года, ці зможам мы потым без праблем аформіць здзелку? І на колькі я ведаю, продаж дома будзе абкладацца падаткам, т. К. Карыстанне домам менш 3-х гадоў у іх будзе. Хто плаціць гэты падатак, пакупнік або прадавец?

закрыть флп киев

Гэтак жа гаспадыня прапануе ўнесці заклад і можна паволі заязджаць, але, зноў жа, на колькі гэта рызыкоўна? Якія дакументы трэба пры гэтым узяць? Якія распіскі?

Ад: Анастасія <
Тэма: Як вярнуць свой доўг

Рэгіён: Кіеў

Тэлефон: 380505607246

пытанне:
Добрага часу сутак! Падкажыце калі ласка, як пісьменна паступіць. У маёй кватэры жывуць кватаранты і яны запазычылі за камунальныя паслугі 12000 грыўняў, мы хочам скласці распіску на выплату ў якой то тэрмін. Як пісьменна ўсё зрабіць і як запэўніць натарыусам?
Ад: Міхаіл <закрыть фоп киев
Тэма: Продаж аўто

Рэгіён: Другой рэгіён

закрыть флп киев

 

Тэлефон: 0968708493

пытанне:
Падкажыце калі ласка, ці можна цяпер бяспечна купіць б / у аўтамабіль заключыўшы здзелку куплі-продажу, без перарэгістрацыі ў сэрвісным цэнтры? Ці ёсць тэрмін дзеяння гэтага дагавора? (Ці чулі, што тэрмін дзеяння дагавора 10дней, а з улікам закрыцця сэрвісных цэнтраў, няма сэнсу заключаць так як 10 дзён яшчэ дакладна будзе карантын)
Буду вельмі ўдзячны за інфармацыю аб тым як можна купіць аўто з прабегам.

Дзякуй!
Добрага дня. Спілкувався в е вамі ў п’ятницю в е прываду завірення
дамове між тав тая фізичною асобаю пра оренду аўто. Шчо на даному
етапі від мене потрібно для катахі? (Можна вислати перелік
документів?) Висилаю ў прикріпленому файлі реквізити підприємства.закрыть фоп киев

закрыть флп киев

Договір оренди між тав «» і
  Русланам Володимировичем (власник І дырэктар
підприємства). Представник підприємства Руслан
Олександрович (можу вислати копію доручення на укладання договорів).
За надані послуги Ві Казалі шчо можаце виставити рахунок для
підприємства. Рахунок можу сплатити ў понеділок зранку. Дякую.
Ад: Руслан <
Тэма: Спадчына

Рэгіён: Другой рэгіён

Тэлефон: +79152508181

закрыть фоп левый берег

пытанне:
Дзень добры, мяне завуць Руслан, пытанне наступны, у 2013г. пачаў пераафармляць пай (зямлю) па спадчыне ад мамы была зроблена ўся тэхнічная дакументацыя.

ў трох асобніках з дыскам і прысваенні кадастравага нумары адзін асобнік забралі ў архіў (у мясцовы зямельны камітэт) астатнія два я павінен быў аддаць на выраб (дзяржаўнасьць акта) але па асабістых прычынах не змог гэтага зрабіць, з дакументам у мяне на руках, ці магу я цяпер аднавіць афармленне з гэтымі дакументамі? ці трэба ўсё пачынаць па новай збіраць? Дзякуй

Ад: Кацярына <закрыть фоп киев
Тэма: Спадчына

Рэгіён: Кіеў

Тэлефон: 0982806150

закрыть фоп левый берег

пытанне:
Добры дзень! Такое пытанне, калі на працягу паўгода адзін з нашчадкаў пры падачы заявіў на спадчыну напісаў адмову на карысць другога спадчынніка, можа адклікаць сваю адмову, паўгода яшчэ не пройшло?
Ад: Уладзіслаў <
Тэма: Спадчына

Рэгіён: Другой рэгіён

Тэлефон: 0997322613

пытанне:закрыть фоп киев
Добры дзень. Скажыце калі ласка, купіў аўтамабіль па тых пашпарце, ёсць даверанасць на аўтамабіль, але гэты чалавек памёр, жонка засталася, яна можа па даверанасці ўступіць у права спадчыну праз 6 месяцаў і перааформіць аўтамабіль на мяне?
Ад: Кацярына <
Тэма: Спадчына

Рэгіён: Другой рэгіён

Тэлефон: 0974860461

закрыть фоп левый берег

пытанне:
Як мені написати заявіў на отримання частини землі шчо залишилась від бацька якщо мачуха ня дає св. Пра смерць. А без нього нотаріус ня приймає Заявіць.
Ад: Максім <
Тэма: Купля дачы

Рэгіён: Другой рэгіён

Тэлефон: 0982075170

пытанне:закрыть фоп киев
Хочам купіць дачу на якой ёсць жылы дом і асобна баня.Какие дакументы павінен падаць продавец.На што звяртаючы ўвагі, якія нюансы ит.д.Спасибо!
Ад: Tatiana <
Тэма: Пытанне аб нерухомасці

Рэгіён: Другой рэгіён

Тэлефон: 0681891895

 

закрыть спд киев

пытанне:закрыть фоп киев
Добры дзень. У нас з мужам з’явілася неабходнасць прадаць маю кватэру. Але купляла я яе задоўга да шлюбу і афармленне дакументаў (дагавор куплі-продажу) было на маю дзявоцкае прозвішча. Падкажыце калі ласка, трэба мяняць дагавор? З чаго трэба пачаць, каб без цяжкасцяў прадаць нерухомасць? Загадзя дзякуй за адказ !
Ад: Аляксей <
Тэма: Здача ў арэнду дачнага ўчастка

Рэгіён: Другой рэгіён

Тэлефон: 0997024133

Frage:
Guten Tag. Können Sie mir sagen, was ich besser machen soll? Wir wollen ein Haus kaufen. Aber die Geliebte ist gestorben und die Töchter werden in 6 Monaten alles arrangieren können, wenn sie in das Erbe eintreten. Gibt es Fallstricke?закрыть фоп киев

закрыть спд киев

Sollten wir ein halbes Jahr warten, können wir dann ohne Probleme einen Deal ausstellen? Und soweit ich weiß, wird der Verkauf eines Hauses besteuert, da sie weniger als 3 Jahre Zeit haben, um das Haus zu nutzen. Wer zahlt diese Steuer, Käufer oder Verkäufer? Die Gastgeberin bietet auch eine Einzahlung an und Sie können langsam anrufen, aber wie riskant ist das? Welche Dokumente müssen Sie mitnehmen? Was sind Quittungen?

Von: Anastasia <
Betreff: Wie Sie Ihre Schulden zurückzahlen können

Region: Kiew

Telefon: 380505607246

Frage:
Guten Tag! Bitte sagen Sie mir, wie ich kompetent handeln soll. Meine Mieter wohnen in meiner Wohnung und sie schuldeten 12.000 Griwna für Versorgungsunternehmen. Wir möchten irgendwann eine Quittung für die Zahlung erstellen. Wie macht man alles kompetent und wie beglaubigt man?
Von: Michael <закрыть фоп киев
Betreff: Autoverkauf

закрыть спд киев

Region: Eine andere Region

Telefon: 0968708493

Frage:
Bitte sagen Sie mir, ist es jetzt sicher, ein gebrauchtes Auto zu kaufen, indem Sie eine Kauf- und Verkaufstransaktion abschließen, ohne sich erneut in einem Servicecenter zu registrieren? Gibt es eine Gültigkeitsdauer für diesen Vertrag? (Wir haben gehört, dass der Vertrag 10 Tage gültig ist. Angesichts der Schließung von Service-Centern ist ein Abschluss nicht sinnvoll, da auf jeden Fall 10 Tage unter Quarantäne gestellt werden.)
Ich wäre sehr dankbar für die Informationen darüber, wie Sie ein gebrauchtes Auto kaufen können.

Danke!
Guten Tag. Teilen Sie sich mit Ihnen in einem Laufwerk vom Laufwerk
Vereinbarung zwischen TOV und dem Special über Mietwagen. Scho über das Gegebene.закрыть фоп киев
Haben Sie ein Ohr gebraucht? (Es ist möglich zu hängen
dokumentiv?) Ich hänge in den angehängten Dateianforderungen des Geschäfts.

закрыть спд дарницкий район

Orendi Vertrag mit TOV «» і
  Ruslan Volodimirovich (Haaransatz und Regisseur
Konsumgüter). Vertreter der Firma Ruslan
Oleksandrovich (Ich kann eine Kopie des Auftrags aufhängen, um die Vereinbarung zu arrangieren).
Für Sie haben die Diener von Vee gezeigt, dass Sie Rachunks für hinzufügen können
Unternehmen. Rahunok kann pon_ilok zranku splatiti. Verrückt.
Von: Ruslan <
Thema: Vererbung

Region: Eine andere Region

Telefon: +79152508181

Frage:закрыть фоп киев
Guten Tag, mein Name ist Ruslan, die nächste Frage im Jahr 2013. Ich begann, den Anteil (das Land) durch Erbschaft meiner Mutter neu zu registrieren, alle technischen Unterlagen wurden dreifach mit der Platte erstellt und die Katasternummer zugewiesen.

eine Kopie wurde in das Archiv (an das örtliche Landkomitee) gebracht, die restlichen zwei musste ich für die Herstellung (des souveränen Aktes) geben, aber persönlich Ich konnte dies aus Gründen nicht tun.

закрыть спд дарницкий район

Ich habe ein Dokument in der Hand. Kann ich die Verarbeitung mit diesen Dokumenten jetzt fortsetzen? Oder muss ich erneut von vorne beginnen, um es wieder zusammenzusetzen? Danke
Von: Ekaterina <
Thema: Vererbung

Region: Kiew

Telefon: 0982806150

Frage:
Guten Tag! Eine solche Frage, ob einer der Erben innerhalb von sechs Monaten bei der Beantragung der Erbschaft eine Ablehnung zugunsten des anderen Erben schrieb, kann seine Ablehnung zurückziehen, ein halbes Jahr ist noch nicht vergangen?
Von: Vladislav <закрыть фоп киев
Thema: Vererbung

закрыть спд дарницкий район

Region: Eine andere Region

Telefon: 0997322613

Frage:закрыть фоп киев
Guten Tag. Bitte sagen Sie mir, ich habe ein Auto gemäß diesen Pässen gekauft, es gibt eine Vollmacht für das Auto, aber diese Person ist gestorben, die Frau bleibt, kann sie durch einen Bevollmächtigten direkt nach 6 Monaten in die Erbschaft eintreten und das Auto für mich erneuern?
Von: Katerina <
Thema: Vererbung

Region: Eine andere Region

Telefon: 0974860461

закрыть фоп дарница

Frage:закрыть фоп киев
Während ich schreibe, erkläre ich, dass der Teil des Landes, der abgelehnt wurde, verschwunden ist. Der alte Mann ist kein Machuha. Über den Tod. Und ohne einen neuen Notar werde ich nicht erklären.
Von: Maxim <
Betreff: Kauf eines Sommerhauses

Region: Eine andere Region

Telefon: 0982075170

Frage:
Wir möchten ein Ferienhaus kaufen, auf dem sich ein Wohngebäude und ein separates Badehaus befinden. Welche Dokumente sollte der Verkäufer vorlegen? Was ist zu beachten, was sind die Nuancen usw. Vielen Dank!
Von: Tatiana <
Betreff: Eigentumsfrage

Region: Eine andere Region

Telefon: 0681891895

Frage:закрыть фоп киев
Guten Tag. Mein Mann und ich müssen meine Wohnung verkaufen. Aber ich habe es lange vor der Hochzeit gekauft und der Papierkram (Kaufvertrag) war in meinem Mädchennamen.

закрыть фоп дарница

Sagen Sie mir bitte, muss ich den Vertrag ändern? Wo kann man ohne Schwierigkeiten anfangen, Immobilien zu verkaufen? Danke im Voraus für die Antwort !
Von: Alex <закрыть фоп киев
Betrifft: Anmietung eines Sommerhauses

Region: Eine andere Region

Telefon: 0997024133

ПОЗВОНИТЬ
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять
Политика конфиденциальности