оформить наследство на квартиру Киев

Киев наследство на квартиру, оформить наследство на квартиру Киев. оформление наследства на квартиру. наследство на квартиру после смерти, наследство на квартиру документы.

наследство на квартиру налог, наследство на квартиру по завещанию, какие документы нужны для вступления в наследство, оформить наследство на квартиру киев

наследство на квартиру, оформить наследство на квартиру, оформление наследства на квартиру, наследство на квартиру после смерти, наследство на квартиру документы, наследство на квартиру налог, наследство на квартиру по завещанию, какие документы нужны для вступления в наследство, оформить наследство на квартиру киев

ЗАПИСЬ НА БЕСПЛАТНУЮ КОНСУЛЬТАЦИЯ НОТАРИУСА В ОФИСЕ:

(099) 755-9449

(097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

Вы также можете задать свой вопрос нотариусу в электронном виде здесь. Для получения консультации нотариуса в срочном порядке, рекомендуем Вам записаться на  бесплатную консультацию в офисе. По телефонам указанным выше. Консультация по телефону не предоставляется.

Видео консультации нотариуса

Для получения видео консультаций вы можете подписаться на канал

оформить наследство на квартиру киев

Вопрос:

Після смерті батьків до їх 3-х повнолітніх дітей, які проживали окремо,перейшов у спадок житловий будинок у рівних частках. Двоє спадкоємців бажали продати будинок. а виручену суму розподілити між собою, один із спадкоємців згоди

на продаж будинку не дав і заявив.оформить наследство на квартиру киев

 

 що бажає використовувати свою частку в будинку для проживання.

Оскільки згоди між спадкоємцями досягнуто не було, двоє з них пред’явили позов до спадкоємця.

 

оформить наследство на квартиру киев

 який заперечував проти продажу, про зобов’язання його не чинити перешкод в продажі.

Чи можуть співвласники продати свої частки у праві спільної власності без згоди інших співвласників?оформить наследство на квартиру киев

От: Марина < Тема:Наследство

Регион:Киев

Телефон:0507251223

 

оформить наследство на квартиру киев

Вопрос:

Відповідь якщо можна на вайбер.

Чи можна отримати дублікат свідоцтва про право на спадщину померлої баби і чи потрібно? Чи можливо його можна знайти в реєстрі, для того, щоб внук міг успадкувати майно померлого батька.оформить наследство на квартиру киев

 

 

(Помер дід- баба отримала свідоцтво про право на спадщину-померла, залишила заповіт на сина. але майно недооформила-син по заповіту подав заяву на прийняття спадщини.

 

оформление наследства на квартиру

 

але теж помер- дочка сина (внучка баби) спадкує за батьком.. але документів нема, є відомості, що у баби було свідоцтво про право на спадщину. Чи можна отримати його дублікат?

От: Вікторія <оформить наследство на квартиру киев

Тема:

 

Регион:Киевская область

 

Телефон:380632811432

 

 

Вопрос:оформить наследство на квартиру киев

Добрий вечір. У мене померла мати, не залишивши заповіту. Мій брат теж спадкоємець, але у нього немає паспорту і він не прописаний в цій хаті. У мене 2 дітей, боюсь залишитись без майна, так як він теж має право. Скажіть будь ласка що потрібно робити. Брат (алкоголік).

оформление наследства на квартиру

 

От: Елена <оформить наследство на квартиру киев

Тема:Зоконность оформления договора купли продожи

Регион:Другой регион

Телефон:+79169811052

 

 

Вопрос:

В 2013 г нотариус  луганской области  удостоверила договор купли продажи жилого дома.  по долям продажа земельного участка  придомовой территории не  было  тк земля не оформлялась кадастрового номера на участок не было  дом расположен в другом регионе в крыму являлась ли такая сделка законной если нет то на основании какого закона.

От: Роман <оформить наследство на квартиру киев

Тема:продаж майна

оформление наследства на квартиру

 

Регион:Другой регион

 

Телефон:0635885262

 

 

Вопрос:оформить наследство на квартиру киев

Добрий день, как можно проверить смогу ли я совершить сделку купли продажи или (сдача в долгосрочную аренду) земли. На данний момент земля еще не оформлена в собственность.

наследство на квартиру после смерти

 

Но есть решение исолнительной служби о наложении ареста на имущество-( просто на имущество ).решение от 04 месяца 2020 года . Оформление земли и ее продажа планируется 06.2020г.

 

 

Довіреність

Сообщение:      Чи є можливість скласти довіреність на представництво інтересів фізичної особи у іноземному банку?

 

От: Анна <оформить наследство на квартиру киев

Тема:Договор дарения, документ о праве собственности в итоге какой???

 

Регион:Другой регион

наследство на квартиру после смерти

 

Телефон:+380660871238

 

 

Вопрос:оформить наследство на квартиру киев

Добрый день!

Дедушка мне по договору дарения передал квартиру в 2008 году. 1/1 части принадлежала ему. У меня на руках есть ДОГОВІР ДАРУВАННЯ КВАРТИРИ и  ВИТЯГ З ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ПРАВОЧИНІВ. В квартире я не жила.

 

Дедушка умер год назад, и вот теперь я хочу переоформить документы в коммунальных службах на свои ФИО, а мне в ЖЭКе не дают никаких справок, говорят, что нужен еще какой-то лист к моему Договору Дарения, где указано, что я собственник квартиры.

наследство на квартиру после смерти

 

 

«Право власності на дарунок виникає з моменту його прийняття» -это указано в договоре. Что они от меня хотят, я не могу понять…

Подскажите, пожалуйста, какой конечный документ подтверждает право собственности на квартиру после заключения Договора Дарения?

 

От: Алла <оформить наследство на квартиру киев

Тема:автомобіль у спадок

 

Регион:Киевская область

 

Телефон:0685191550

наследство на квартиру документы

 

 

Вопрос:

Доброго дня. Допоможіть будь ласка в даній проблемі по переходу автомобіля у спадок. 12 років назад помер батько і 1.5 року назад померла мама. Спадкоємці 2 дочки. Автомобіль оформлений на покійному батькові. Мати на себе не переоформляла.

 

 Після смерті матері через 1.5 року одна сестра забирає авто і каже іншій сестрі, що покійна мати подарувала авто(Хоча коли мати була жива не казала дочкі що подарувала іншій дочкі машину. І під великим питанням чи взагалі мати говорила таке).

 

Хоча документів у неї нема на право власності авто.Що для цього потрібно було зробити покійній матері щоб подарувати формально авто одній із сестер? Адже авто зареєстроване на покійному батькові.

наследство на квартиру документы

 

Що робити сестрі яка залишилась без авто? А в іншої немає документів які підтверджують на право власності авто(яка просто присвоїла авто).

От: Валера <оформить наследство на квартиру киев

Тема:Наследственностьь

 

Регион:Другой регион

 

Телефон:068830187

 

 

Вопрос:

Квартира приватизированна на троих:папа мама и я.Хозяин квартиры отец.могу я переоформить квартиру на себя и как это сделать?Спасибо.

 

От: Юрій <оформить наследство на квартиру киев

Тема:Нерухомість

 

Регион:Киев

наследство на квартиру документы

Pregunta:
Tras la muerte de los padres, sus 3 hijos adultos, que vivían separados, heredaron una casa a partes iguales. Dos herederos querían vender la casa. y distribuir el producto entre ellos, uno de los herederos del consentimiento
para la venta de la casa no dio y declaró.

que quiere usar su parte de la casa para vivir.
Como no se llegó a un acuerdo entre los herederos, dos de ellos entablaron una demanda contra el heredero.

quien objetó la venta, su obligación de no interferir con la venta.
¿Pueden los copropietarios vender sus acciones en propiedad conjunta sin el consentimiento de otros copropietarios?
De: Marina <Tema: Patrimonio

Región: Kiev

Teléfono: 0507251223

наследство на квартиру налог


Pregunta:оформить наследство на квартиру киев
La respuesta si es posible a vibrar.
¿Es posible obtener un duplicado del certificado del derecho a heredar la abuela fallecida y es necesario? ¿Es posible que se pueda encontrar en el registro, para que el nieto pueda heredar la propiedad del padre fallecido?


(El abuelo fallecido recibió un certificado de herencia, murió, dejó un testamento para su hijo. Pero la propiedad está subrepresentada, el hijo en el testamento presentó una solicitud de herencia.

pero también la hija del hijo (nieta de la abuela) heredará del padre .. pero no hay documentos, hay información de que la abuela tenía un certificado del derecho a la herencia. ¿Es posible obtener un duplicado?
Aquí: Victoria <
Tema:оформить наследство на квартиру киев

Región: región de Kiev

наследство на квартиру налог

 

Teléfono: 380632811432


Pregunta:
Buena noches. Mi madre murió sin dejar testamento. Mi hermano también es heredero, pero no tiene pasaporte y no está registrado en esta casa. Tengo 2 hijos, tengo miedo de quedarme sin propiedad, ya que él también tiene derecho. Por favor dime qué hacer. Hermano (alcohólico).
De: Elena <
Asunto: Legalidad de registro del contrato de compraventa

Región: otra región

Teléfono: +79169811052


Pregunta:оформить наследство на квартиру киев
En 2013, un notario de la región de Lugansk certificó el contrato de venta de una casa residencial. en la venta de acciones de la parcela de tierra de la casa adyacente al territorio no se tk la tierra no se hizo el número catastral en la parcela no era la casa ubicada en otra región de Crimea si dicha transacción era legal o no está presente sobre la base de qué ley.

наследство на квартиру налог


De: Roman <
Asunto: venta de propiedad

Región: otra región

Teléfono: 0635885262


Pregunta:оформить наследство на квартиру киев
Hola, ¿cómo puedo comprobar si podré realizar una compra o venta (arrendamiento a largo plazo) de un terreno? Por el momento, la tierra no se ha registrado como propiedad.

Pero hay una decisión del servicio de sal sobre la incautación de propiedad (solo propiedad) Decisión de 04 meses de 2020. El registro del terreno y su venta está previsto para el 06.2020.

наследство на квартиру по завещанию


Poder legal
Сообщение: ¿Es posible redactar un poder para representar los intereses de una persona en un banco extranjero?

De: Anna <evainme1@mail.ru>
Asunto: Acuerdo de donación, un documento de propiedad al final, ¿qué ???

Región: otra región

Teléfono: +380660871238


Pregunta:оформить наследство на квартиру киев
¡Buenas tardes!
Mi abuelo me dio un apartamento en 2008 bajo un acuerdo de donación. 1/1 de la parte le pertenecía. Tengo un CONTRATO DE DONACIÓN DE APARTAMENTO y un EXTRACTO DEL REGISTRO ESTATAL DE INMOBILIARIA. No vivía en el apartamento.

Mi abuelo murió hace un año, y ahora quiero volver a registrar los documentos en los servicios públicos por sus nombres completos, y no me dan ninguna información en la oficina de vivienda, dicen que necesito otra hoja de mi Acuerdo de donación, que dice que soy dueño del apartamento.

наследство на квартиру по завещанию


«La propiedad del obsequio surge desde el momento de su aceptación» se establece en el contrato. Lo que quieren de mí, no lo entiendo …
Dígame, por favor, ¿qué documento final confirma la propiedad del apartamento después de la conclusión del Acuerdo de Donación?

De: Alla <оформить наследство на квартиру киев
Asunto: coche heredado

Región: región de Kiev

Teléfono: 0685191550


Pregunta:
Buen día. Por favor ayude en este problema de la herencia del coche. Mi padre murió hace 12 años y mi madre murió hace 1,5 años. Herederos de 2 hijas. El coche está decorado con el difunto padre. La madre no se volvió a registrar por sí misma.

Después de la muerte de la madre, 1,5 años después, una hermana recoge el automóvil y le dice a la otra hermana que la difunta madre le dio el automóvil (aunque cuando la madre estaba viva no le dijo a su hija que le dio un automóvil a la otra hija. Y la gran pregunta es si la madre dijo eso).оформить наследство на квартиру киев

наследство на квартиру по завещанию

Aunque no tiene documentos sobre el derecho de propiedad del automóvil, ¿qué tuvo que hacer la difunta madre para entregar formalmente el automóvil a una de las hermanas? Después de todo, el coche está registrado a nombre del difunto padre.

¿Qué hacer con la hermana que se quedó sin coche? Y en el otro no hay documentos que confirmen la propiedad del automóvil (que simplemente se apropió del automóvil).
De: Valera <
Asunto: Herencia

Región: otra región

Teléfono: 068830187


Pregunta:оформить наследство на квартиру киев
El apartamento está privatizado para tres: papá, mamá y yo. El dueño del departamento, papá. ¿Puedo volver a registrar el apartamento para mí y cómo hacerlo? Gracias.

Aquí: Yuri <
Asunto: Inmobiliaria

Región: Kiev

какие документы нужны для вступления в наследство

 

Question:
After the death of the parents, their 3 adult children, who lived separately, inherited a house in equal shares. Two heirs wanted to sell the house. and distribute the proceeds among themselves, one of the heirs of the consent
for sale of the house didn’t give and declared.

who wants to use his share in the house for living.
As no agreement was reached between the heirs, two of them filed a lawsuit against the heir.

who objected to the sale, his obligation not to interfere with the sale.
Can co-owners sell their shares in joint ownership without the consent of other co-owners?
From: Marina <Topic: оформить наследство на квартиру киев

Region: Kiev

Phone: 0507251223

какие документы нужны для вступления в наследство


Question:
The answer if possible to viber.
Is it possible to obtain a duplicate of the certificate of the right to inherit the deceased grandmother and is it necessary? Is it possible that it can be found in the register, so that the grandson can inherit the property of the deceased father.


(Died grandfather received a certificate of inheritance, died, left a will for his son. But the property is underrepresented, the son in the will filed an application for acceptance of the inheritance.

but also the daughter of her son (granddaughter of the grandmother) will inherit from the father .. but there are no documents, there is information that the grandmother had a certificate of inheritance. Is it possible to get a duplicate?
Here: Victoria <оформить наследство на квартиру киев
Topic:

Region: Kiev region

Phone: 380632811432

какие документы нужны для вступления в наследство


Question:
Good evening. My mother died without leaving a will. My brother is also an heir, but he does not have a passport and he is not registered in this house. I have 2 children, I’m afraid of being left without property, as he also has the right. Please tell me what to do. Brother (alcoholic).
From: Elena <
Subject: Legality of registration of the contract of purchase of sale

Region: Another region

Phone: +79169811052


Question:оформить наследство на квартиру киев
In 2013, a notary of the Luhansk region certified the contract of sale of a residential house. on shares sale of the land plot of the house adjoining territory was not tk the earth was not made out cadastral number on the plot was not the house located in other region in the Crimea whether such transaction was lawful if is not present on the basis of what law.
From: Roman <

оформить наследство на квартиру киев


Subject: sale of property

Region: Another region

Phone: 0635885262


Question:
Hello, how can I check if I will be able to make a sale or purchase (long-term lease) of land. At the moment, the land has not been registered as property.

But there is a decision of the salt service on the seizure of property (just property). Decision of 04 months of 2020. Registration of the land and its sale is planned for 06.2020.оформить наследство на квартиру киев


Power of attorney
Сообщение: Is it possible to draw up a power of attorney to represent the interests of an individual in a foreign bank?

From: Anna <evainme1@mail.ru>
Subject: Donation agreement, a document of ownership in the end what ???

Region: Another region

Phone: +380660871238

оформить наследство на квартиру киев

 


Question:
Good afternoon!
My grandfather gave me an apartment in 2008 under a donation agreement. 1/1 of the part belonged to him. I have an APARTMENT DONATION AGREEMENT and an EXTRACT FROM THE STATE REGISTER OF REAL ESTATE. I did not live in the apartment.оформить наследство на квартиру киев

My grandfather died a year ago, and now I want to reissue documents in the utilities to their full names, and I am not given any information in the housing office, they say that I need another sheet to my Donation Agreement, which states that I am the owner of the apartment.


«Ownership of the gift arises from the moment of its acceptance» is stated in the contract. What they want from me, I can’t understand …
Tell me, please, which final document confirms the ownership of the apartment after the conclusion of the Donation Agreement?

оформить наследство на квартиру киев

 

From: Alla <
Subject: inherited car

Region: Kiev region

Phone: 0685191550


Question:оформить наследство на квартиру киев
Good day. Please help in this problem on the inheritance of the car. My father died 12 years ago and my mother died 1.5 years ago. Heirs of 2 daughters. The car is decorated on the late father. The mother did not re-register for herself.

наследство на квартиру Дарницкий район

After the mother’s death 1.5 years later, one sister picks up the car and tells the other sister that the late mother gave the car (although when the mother was alive she did not tell her daughter that she gave the other daughter a car. And the big question is whether the mother said that at all).

Although she has no documents on the right of ownership of the car. What did the late mother have to do to formally give the car to one of the sisters? After all, the car is registered to the late father.

наследство на квартиру Дарницкий район

What to do to the sister who was left without a car? And in the other there are no documents confirming the ownership of the car (which simply appropriated the car).
From: Valera <
Subject: Heredity

Region: Another region

Phone: 068830187


Question:оформить наследство на квартиру киев
The apartment is privatized for three: dad, mom and I. The owner of the apartment, father. Can I re-register the apartment for myself and how to do it? Thank you.

Here: Yuri <
Subject: Real estate

наследство на квартиру Дарницкий район

Region: Kiev

Від: Марина <Тема: Спадщина

Регіон: Київ

Телефон: 0507251223

Від: Олена <
Тема: Зоконность оформлення договору купівлі продожам

Регіон: Інший регіон

Телефон: +79169811052


питання:оформить наследство на квартиру киев
У 2013 р нотаріус луганської області посвідчила договір купівлі продажу житлового будинку. по частках продаж земельної ділянки прибудинкової території не було тк земля не оформлялася кадастрового номера на ділянку не було будинок розташований в іншому регіоні в криму була така угода законною якщо немає то на підставі якого закону.

наследство на квартиру Позняки


Від: Роман <
Тема: продаж майна

Регіон: Інший регіон

Телефон: 0635885262


питання:
Добрий день, як можна перевірити чи зможу я здійснити операцію купівлі продажу або (здача в довгострокову оренду) землі. На данний момент земля ще не оформлена у власність.

Але є рішення ісолнітельной служби про накладення арешту на імущество- (просто на майно) .Рішення від 04 місяці 2020 року. Оформлення землі і її продаж планується 06.2020г.

наследство на квартиру Позняки

питання:оформить наследство на квартиру киев
Добридень!
Дідусь мені за договором дарування передав квартиру в 2008 році. 1/1 частини належала йому. У мене на руках є ДОГОВІР Дарування КВАРТИРИ та ВИТЯГ З ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ правочинів. У квартирі я не жила.

Дідусь помер рік тому, і ось тепер я хочу переоформити документи в комунальних службах на свої ПІБ, а мені в ЖЕКу не дають ніяких довідок, кажуть, що потрібен ще якийсь лист до мого Договору Дарування, де вказано, що я власник квартири.

наследство на квартиру Позняки


«Право власності за на дарунок вінікає з моменту его Прийняття» -це зазначено в договорі. Що вони від мене хочуть, я не можу зрозуміти …
Підкажіть, будь ласка, який кінцевий документ підтверджує право власності на квартиру після укладення Договору Дарування?


Від: Валера <оформить наследство на квартиру киев
Тема: спадковість

Регіон: Інший регіон

Телефон: 068830187

наследство на квартиру Позняки


питання:
Квартира приватизированой на трьох: тато мама і я.Хозяін квартири отец.могу я переоформити квартиру на себе і як це зробити? Спасибі.

Від: Юрій <оформить наследство на квартиру киев
Тема: Нерухомість

Регіон: Київ

ПОЗВОНИТЬ
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять
Политика конфиденциальности