Нотариусы на Харьковском шоссе

Нотариусы на харьковском шоссе,нотариус харьковское шоссе,киев,ул. улица,вербицкого,тростянецкая,каменская,армянская,гашека,институт химии,киев,ДарницаНотариусы на Харьковском шоссе

нотариусы на харьковском шоссе

 

 

 

ЗАПИСЬ НА БЕСПЛАТНУЮ КОНСУЛЬТАЦИЯ НОТАРИУСА В ОФИСЕ:

(099) 755-9449

(097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

Вы также можете задать свой вопрос нотариусу в электронном виде здесь. Для получения консультации нотариуса в срочном порядке, рекомендуем Вам записаться на  бесплатную консультацию в офисе. По телефонам указанным выше.

Добрий вечір, я власник інтернет магазину і торгової марки (підв`язана під назву магазину). Хочу продати магазин і оформити це письмово, що б клієнт був спокійний. Чи можемо це зробити з Вами? Тема: Питання по аварії в іншій країні Повідомлення: Добрий день. Ситуація наступна нотариусы на харьковском шоссе.

нотариусы на харьковском шоссе

Ми з дружиною були в Грузії, там брали в оренду авто. Потрапили в аварію з нашої вини. Орендодавець говорив що у нього страховка «повне каско» і повинна покрити всі всім, навіть в разі нашої провини. нотариусы на харьковском шоссе. А зараз він пише що страхова йому відмовила і вимагає грошей.

Питання таке. Зобов’язані ми в даному випадку щось платити йому? Або він може подати на нас до суду? Сума яку він просить 1300 $ Тема: Купівля квартири в новобудові Повідомлення:нотариусы на харьковском шоссе

Хочу купити кв в новобудові в сданом будинку, але у господаря (інвестора) не готові док-ти (в процесі оформлення) з цієї причини не можу залишити завдаток та й сам господар боїться його брати, хвилюється раптом док-ти вчасно не зробить сам забудовник . Як мені бути в цій ситуації, як підстрахувати себе в тому, щоб він не продав квартиру іншій людині? Дякуємо нотариусы на харьковском шоссе.

Тема: Дарственная або оформлення довіреності не резидента на продаж квартири Повідомлення: Шановні пані та панове, Я громадянка Німеччини проживає в саудівській Аравії. У моїх рідних є квартира в Коростені, яку вони хочуть продати. Квартира приватизована на чотирьох. У тому числі на мою маму і на мене нотариусы на харьковском шоссе.

нотариус на харьковском шоссе

Як мені зручніше оформити Документи, щоб не перешкоджати продажу?

Якщо можна обійтися без оформлення ідентифікаційного коду, який займе час, і оформити документи так щоб я тільки один раз була присутня. нотариусы на харьковском шоссе і не була змушена вдруге прилітати на Україну. то будь ласка перерахуйте всі документи які вам для завірення довіреності або довіреності на продаж (що вимагає менше бюрократії) необхідні.

Я планую прилетіти до Києва 2.Октября, якщо до того часу всі необхідні кроки будуть виконані. Ваш офіс (харківське шосе?) Знаходиться по дорозі з аеропорту Бориспіль нотариусы на харьковском шоссе. Що дуже мені зручно по дорозі на Коростень. Але чи потрібно крім моєї присутності присутність інших членів сім’ї?

FYI: на час приватизації у мене було прізвище чоловіка. Зараз Прізвище знову змінилася. У моєму свідоцтві про шлюб варто: народжена Петрук (Прізвище мами). Чи достатньо останнього свідоцтва про шлюб, щоб довести особистість і спорідненість, і який вид перекладу необхідний?

нотариус киев на харьковском шоссе

Перший шлюб був на Україні. Вашій швидкого відповіді буду дуже рада. З повагою Надія Еппінг Добрий день, скільки днів Ви плануєте бути на Україні нотариусы на харьковском шоссе

Для продажу обов’язково потрібно отримати ідентифікаційний код, для того що б зробити довіреність на продаж квартири так само потрібен ідентифікаційний код, крім того потрібен Ваш паспорт і свідоцтво про нотариусы на харьковском шоссе

Тема: прописка, Повідомлення: Доброго дня! Я переселенка з Луганська, народила рік тому дитини і зотела прописати його з собою в Луганську, ну його прописали з чоловіком. Чи можу я його, як-то виписати і прописати з собою? Де про це можна дізнатися? Підкажіть будь ласка!!! Зазделегідь дякую нотариусы на харьковском шоссе

Тема: Оформлення документів на нерухомість, Повідомлення:

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, в такому питанні. У нас помер дідусь і стало питання з переоформленням будинку. У ньому прописані бабуся і її діти -Наташа і Андрій. 1/2 будинку належить бабусі, а 1/2 (дідусева) ділиться на 3 частини-на бабусю, Андрія і Наташу. Будинок планують переписати повністю на Наташу.

Нам сказали, що бабуся і Андрій повинні написати відмову від своєї частини. нотариусы на харьковском шоссе до півроку з дня смерті.

нотариусы на харьковское шоссе

І у нас таке питання: якщо Андрій знаходиться за кордоном і не може приїхати до цього часу, то, якщо до півроку нічого не робити, ніж буде після закінчення півроку відрізнятися процедура оформлення будинку на Наташу і яким чином це зробити, якщо Андрій вже буде на Україні? І ще питання, чи може бабуся оформити будинок на себе. нотариусы на харьковском шоссе в даній ситуації або в такому випадку теж потрібно відмова дітей від своїх частин? Дякуємо!

Тема: Право на спадщину, Повідомлення: Добрий день..Скажіте що потрібно і як діяти в даній ситуації? Вона така, людина різко помер, заповіту немає, немає документів на будинок і землю (загублені), пройшло 3 місяці я тільки отримав свідоцтво про смерть були помилки, прописаний там? Що потрібно щоб заявити на право спадщини?

Тема: спадок, Повідомлення: нотариусы на харьковском шоссе

Здравствуйте.! 13 липня 2017 року біля мене померла мама.У неї залишилася однокімнатна приватизована квартира. Так само у мене є молодший брат. Квартира була оформлена на маму і на брата. Чи можу я претендувати на частину? 4,5 року мама була паралізована. З братом ми доглядали за нею весь цей час удвох нотариусы на харьковском шоссе.

нотариусы дарница

Добрий день, Ви і брат є спадкоємцями першої черги і в рівних частках можете претендувати на спадщину, для цього в термін до півроку з дня смерті Вам потрібно звернутися до нотаріуса подати заяву про прийняття спадщини і відкрити спадкову справу

Тема: Купівля-продаж квартири, Повідомлення нотариусы на харьковском шоссе:

Доброго час доби. Підкажіть будь ласка, я продавець квартири, оцінювач поставив вартість 90 000 грн, квартира в моєму розпорядженні більше 3х років і я не проводив

нотариусы на харьковском шоссе

ніяких дій з будь-якою іншою нерухомістю. Документи всі зібрані і готові. вопрос такой: який податок потрібно сплатити при укладенні договору купівлі-продажу. нотариусы на харьковском шоссе (кожній стороні), який податок потрібно сплатити при оформленні дарчої на покупця (кожній стороні). і як це все відбувається якщо квартиру допустимо набуватимуть в розстрочку (за договором купівлі-продажу) ?

Дякую за увагу і допомогу, Тема: За оформленням заповіту  Повідомлення: Добрий день. Квартира у спільній власності батька і матері. є два спадкоємця: я і мій брат. Чи можливо скласти заповіт на мене з умовою виконання волі заповідача наприклад, з таким формулюванням:нотариусы на харьковском шоссе.

«після нашої смерті дочка вступає в права спадкування і протягом 6 місяців зобов’язана продати квартиру за ринковою вартістю, і гроші поділити порівну з братом». Якось так.Возможно чи можливо таке? Дякуємо нотариусы на харьковском шоссе.

нотариусы дарницкий район

Тема: Обмін нерухомості  Повідомлення: Доброго дня! У мене таке питання? Хочу обміняти свою 4-х кімнатну квартиру на приватний будинок. Що для цього потрібно? Як весь цей процес оформляється, кому і за що оплачується? Якщо можна як небудь більш детально це все описати. З ув.Олег.

Вам потрібно підійти з документами на нерухомість до нас в офіс, не бачачи документів не зможемо Вас проконсультувати нотариусы на харьковском шоссе

Тема: Приміщення  Повідомлення: Доброго дня! Маю у власності за гараж на 0-поверсі багатоквартірного будінку.Чі можу я вести підпріємніцьку діяльність, а самє перукарню, у цьом пріміщенні, де по документах воно записане, як «Господарське призначення»? Чи нужно переробляті? І если встановлюваті лічильники на світло, то чи вказуваті что це буде перукарня … там здається інші тарифи? Дякую

нотариусы на харьковском шоссе

Тема: Оформлення земельного паю, Повідомлення:

Здравствуйте! Бабуся померла 12 років тому і залишився земельний пай 2,5 га в Хмельницькій області.Ми батько т.е.син бабусі помер і моя мама тоже.В спадщину не вступалі.Бил ще один бабусин син, а й він помер теж не вступивши в наследство.Остался ще один син, але він свого часу написав відмову на користь мого батька.

Ми з двоюрідною сестрою хочемо оформити цю землю на себя.Вона НЕ пріватізірована.Есть документ про право на землю на ім’я бубушкі.Как мені поступити і з чого начать.Спасібо нотариусы на харьковском шоссе.

Тема: Угода продажу будинку, Повідомлення:

Добрий день. Збираємося продавати частину будинку в Києві. Земля не приватизована. З документів є технічний паспорт, свідоцтво про наслеседство на цю частину, в якому зазначено що будинок розділений по суду (нам «віділена внатурі 1/2 частина будинку»), є ще це рішення суду. Які документи ще можуть потребоватся при оформленні угоди купівлі-продажу?

ПОЗВОНИТЬ
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять
Политика конфиденциальности