Нотариус наследство Киев стоимость

Нотариус наследство Киев стоимость, оформить наследство Киев,оформление наследства в киеве,стоимость,цена,вступить в наследство киев,частный нотариусНотариус наследство Киев стоимость

нотариус наследство киев стоимость

ЗАПИСЬ НА БЕСПЛАТНУЮ КОНСУЛЬТАЦИЯ НОТАРИУСА В ОФИСЕ:

(099) 755-9449

(097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

Вы также можете задать свой вопрос нотариусу в электронном виде здесь. Для получения консультации нотариуса в срочном порядке, рекомендуем Вам записаться на  бесплатную консультацию в офисе. По телефонам указанным выше.

Тема: Виїзд за кордон

Повідомлення:

Доброго дня! Чи можу я в 16 років самостійно в’їхати в Росію без нотаріального згоди батьків? І чи можна в 16 років в’їхати в Росію з одним з батьків без нотаріольного згоди другого? Заздалегідь дякую нотариус наследство киев стоимость!

Тема: права квартирантів, Повідомлення:

які права на будинок є у квартирантів прожили в ньому 4 рік

Тема: Спадщина т нотариус наследство киев стоимость

Повідомлення:

Добрий день, у мене помер чоловік, спільно нажитого майна немає, у чоловіка є можливість приватизувати частину квартири в батьківському домі, чи маю я право успадковувати цю частину чи ні? P.S.Все документи (свідоцтво про смерть, свідоцтво про шлюб і т.д) у Свекрухи нотариус наследство киев стоимость

Тема: договір дарування

Повідомлення: нотариус наследство киев стоимость

Скажіть будь ласка, чи потрібно проводити оціночну вартість квартири і надавати взагалі такий документ нотаріуса при договорі дарування від батька синові

нотариус наследство киев стоимость

Добрий день, да, для оформлення договору дарування необхідно проводити оцінку і надавати нотаріусу звіт про оціночну вартість квартири

Тема: Довіреність  Повідомлення:нотариус наследство киев стоимость

Добрий день. Я їздив по довіреності на авто, без права передоручення. Мені свого часу довіреність давав уповноважена особа замість господаря. Як тепер передоручити машину на іншу людину? З господарем зв’язку немає. Шукати знову ту людину, що мені давав доручення? Якщо так, які потрібно мати документи?

Тема: Чи треба виписатися з квартири до угоди купівлі-продажу частки Повідомлення:

Доброго дня! У мене 1/6 частки в 2-х кімнатній квартирі, у колишнього чоловіка 5/6 часткою. Він згоден викупити мою частку нотариус наследство киев стоимость. В даній квартирі зареєстрована я з донькою (йому не рідна дочка) і колишній мій муж.Нотаріус сказала, щоб ми виписалися з цієї квартири до угоди купівлі-продажу. Скажіть, будь ласка, чи має рацію нотаріус? Чи не небезпечно виписуватися до угоди?

Або краще виписатися після угоди купівлі-продажу? Може бути можна оформити договір про те, що я з дитиною зобов’язуюсь виписатися в такий-то термін після операції ….нотариус наследство киев стоимость? Можна так зробити? Порадьте! Дуже вас прошу!!! Заздалегідь вдячна Вам і вдячна !!! З повагою до Вас Марина.

нотариус наследство киев стоимость

Тема: Спадщина Повідомлення:

Добрий день. Померла бабуся, існує заповіт. Я так розумію протягом пів року можна подати на спадщину ?! Тільки от я не в Україні перебуваю. Чи буде достатньо від мого імені заяви нотаріусу написаного рукою нотариус наследство киев стоимость або ж існують зразки для заповнення, що я вступаю в спадок, а приїхати через рік, два? Дякуємо нотариус наследство киев стоимость!

Добрий день, спадок оформлюється в два етапи, спочатку відкривається спадкову справу, для цього в термін до шести місяців потрібно подати заяву про прийняття спадщини, підпис на заяві повинна бути нотаріально завірена або завірена консулом, ця заява Ви можете відправити поштою нотаріусу нотариус наследство киев стоимость

(попередньо узгодивши з нотаріусом) за місцем останнього проживання бабусі, у десятиденний термін після шести місяців з дня смерті потрібно буде зібрати документи на майно та отримати спадок

Після того як подали на спадщину та нотаріально завірили це, можна прилетіти отримати спадок і через 2 роки або ж теж існують певні терміни для успадкування? Дякуємо нотариус наследство киев стоимость!

нотариус оформить наследство киев 

Тема: Повідомлення:

Доброго дня! Хотілося б проконсультуватися … так як не знаю як правильно чинити.

Ми з цивільним чоловіком збираємося інвестувати в нерухомість. Але на даному етапі (йде будівництво) договір укладається тільки на одну людину. Це чоловік. Він уже підписав договір. Інвестуємо ми не в рівних частинах. нотариус наследство киев стоимость,І ось наступне питання — як надалі, якщо раптом що трапляється, довести що я інвестувала певну суму в цю нерухомість?

Мені сказали що розписки нотаріально не завіряються. Як тоді себе убезпечити? І як грамотно оформити документи? І якщо це оформляти у Вас, скільки це буде коштувати?

Тема: Довіренність на перетінання кордону Повідомлення:нотариус наследство киев стоимость

При перетені кордону дитини ВІКОМ до 16 років один Із батьків пише нотаріальну заяву на погодження виїзду неповнолітньої дитини до … країни Строком з … до …. Чи необходимо, согласно «Положення про перетінання кордону громадян України ВІКОМ до 16 років» впісуваті фразу, что другий з батьків сообщает, что забезпечен повернення дитини до України по закінченні вищє зазначеним рядок?нотариус наследство киев стоимость

Оформление наследства Киев

Тема: Повідомлення:

Добрий вечір, підкажіть будь ласка як відновити документи на гараж, або хоча б дізнатися на собственніка.гараж тестя будувався в 90-х, зараз це гаражний кооператив, за паперами в бухгалтерії гараж на тесті, а документів на нього вдома немає .як бути? нотариус наследство киев стоимость

Тема: Питання Повідомлення:нотариус наследство киев стоимость

Добрий день! Підкажіть будь ласка. Мама мого чоловіка купує квартиру, ми в шлюбі з її сином, але документи на квартиру вона оформляє на себе, тобто ми з дитиною не можемо претендувати на частину квартири. Або можемо? Потрібно дитини і мене приписати в цю квартиру, щоб мати право на частину, навіть якщо вона не на чоловіка?

Тема: довіреність Повідомлення:

Чи можна виїхати в гості з Краматорська Донецької області в Донецьк Донецької області на автомобілі по генеральній довіреності. Довіреність виписана в Краматорську.

ема: підкажіть перелік документів.нотариус наследство киев стоимость

Оформить наследство Киев

Повідомлення:нотариус наследство киев стоимость

У нас квартира в якій була зроблена прістройка.На даний момент ми маємо договір купівлі продажу от 2000 роки з площею 54 і тих паспорт вже з внесеними квадратними змінами, будівельна дозвільна документація і на підставі всього перерахованого нас внесли в держ реєстр вже зі зміненою квадратурою. Тобто на даний момент по держ реєстру я є власник не 54 кв як в договорі а 74 як в тих паспорті.

Скажіть які документи я повинна принести до нотаріуса якщо захочу її продати? або дітям відписати? і яку площу вкаже нотаріус в договорі купівлі продажу 74? як в реєстрі? і заповіті або дарчим? Адже після внесення в держреєстр нам не дали нового правовстановлюючого документа з новою квадратурою? у нас є тільки звичайний роздрукований на папері витяг з держ реєстру. спасибі за відповідь.

Тема: Продаж будинку Повідомлення:

підкажіть, хочу продати будинок, але він дуже старий. в паспорті написано, що він побудований до 1917 року. чи можу я його продати як дачну ділянку? або як менш затратно продати такий будинок?

Здраствуйте! Підкажіть будь ласка виїжджаєте ви додому? Людина не встає, проблема з суставах.нужно переписати заповіт на іншого человека.нотариус наследство киев стоимостьСколько ето будить коштувати? Дякуємо.

Нотариус по наследству

Тема: Довіреність Повідомлення:

Привіт, підкажіть будь ласка. Квартира оформлена на мене і мою бабусю. Бабуся написала ген.довереность на мене щоб я продала її частина квартири .Могу я сама її купити за цією довіреністю?

Тема: Вступ у спадок Повідомлення:

Доброго дня! У мене помер батько і мені дістається в спадок частину квартири. Питання чи можу я подати заяву про те, що приймаю (вступаю) в спадщин в будь-якому місті України чи лише за місцем його прописки? І які документи для цього потрібні?

Вступають у спадок я, мій брат (він відмовився від успадкування), дядько (брат батька) і його дочка. Скільки відсотків в даній ситуації я отримаю від квартири?

Мій брат відмовився від спадщини. Зараз він змінив рішення і хоче відмовитися в мою користь. Які для цього йому потрібні документи? Чи потрібно моя особиста присутність при цьому?

Через скільки видається свідоцтво про право на спадщину?

Нотариус по наследству в Киеве

Чи залишилися терміни спадкування 6 місяців?

Тема: Заповіт Повідомлення:

Доброго дня! У приватизаційній квартирі 3 співвласника, які проживають за кордоном. Я прописана в цій квартирі. Чи можуть ці 3 людини надіслати мені довіреності або на продаж цієї квартири, або комусь одному з них її заповідати? І що потрібно вказувати в дорученнях?

Тема: квартир Повідомлення:

Привіт, підкажіть в приватизації квартири брало участь 5 человек.Я як сестра можу продати свою 1/5 братові, що для цього треба ??

тому хто прописаний в квартирі і у нього є 1/5 частки, я хочу йому продати свою 1/5

Добрий день, Ви можете продати свою частину, але для цього потрібно збирати документи, перелік документів залежить від того коли оформляли право власності на квартиру, для докладної консультації потрібно подивитися документи на квартиру,

Ви можете під’їхати на консультацію до нас в офіс, консультація безкоштовна, попередньо запишіться за телефонами

Нотариус по наследству Киев

Для продажу мені треба згоду всіх власників?

Тема: квартир Повідомлення:

Привіт, підкажіть в приватизації квартири брало участь 5 человек.Я як сестра можу продати свою 1/5 братові, що для цього треба ??

Тема: Спадщина Повідомлення:

У 2004 році померла моя бабуся. Залишивши спадщина у вигляді земельної ділянки. Залишила також заповіт в якому заповіла дану ділянку моєму батькові.

Батько помер в 2010 році, так і не вступивши в право успадкування даної ділянки. Мені як онукові, для вступу в спадщину куди потрібно звертатися зараз. До нотаріуса або в суд. Дякуємо.

Тема: Продаж квартири Повідомлення:

Чи можу я, на правах власника (договір дарування), продати квартиру, якщо в ній прописані мати, батько, сестра, які проти продажі.Родітелі пенсіонери вже 8 років не живе на дачі, а сестра (38 років) живе одна і ще примудряється здавати в оренду кімнату. І які ризики можуть бути при продажу.

Оформить наследство нотариус

Заздалегідь длагодарна.

Тема: Нерухомість Повідомлення:

Привіт, підкажіть будь ласка які зміни в законі про нерухомість, просто у моєї бабусі двоюрідної немає близьких родичів і вона написала чи то заповіт чи дарчу на мене! Вона буде дійсна після її смерті, в зв’язку зі змінами закону про спадщину?

Тема: Чи можемо оформити у Вас договір купівлі-продажу?

Повідомлення: Tema: pidkazhitʹ p

ПОЗВОНИТЬ
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять
Политика конфиденциальности